Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Összeházasodnál a pároddal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összeházasodnál a pároddal azèrt hogy feltudjon venni hitelt amiböl házat szeretne venni?

Figyelt kérdés
6 ève vagyunk együtt. Van egy 18 hòs gyermekûnk :) szeretem a pàrom de valahogy sosem akartam (akarok ) fèrjhez menni.. Megbeszèltük hogy haza költözünk kûlföldröl ès veszûnk egy házat de a hitelhez össze kell házasodni.. De èn valahogy nem vágyom a házaságra.. Jò persze igyis olyan mintha házasok lennènk hisz együtt élünk gyerek van meg minden...

2018. aug. 29. 15:51
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:

Mikor attam èn ugy elö hogy csak magának akarja a lakást? Irtam.én egy szòval is ilyet? Ugylátom értelmezési problémáid vannak...


Gyere ki külföldre és megnèzheted mennyit tudsz férerakni... Ugy birom az ilyen hozzászòlást... Az oké hogy több a fizetés de itt a megélhetés az albérlet is drágább... szoval it se kolbaszbol van a kerites 😉 pfff....

2018. aug. 30. 19:33
 22/25 anonim ***** válasza:
Annyira én se vagyok házasságpárti, simán szülnék én is házasság nélkül, de a páromnak ez fontos, úgyhogy majd előbb összeházasodunk, aztán lesz gyerek.Oda akarok kilyukadni, ha a házasság számodra úgyis csak egy papír, akkor miért ne írnád alá, ha erre van szükség (bármi miatt). Nem kell lagzit tartani, csak bementek 2 tanúval aláírni, még a nevedet sem kell megváltoztatnod. Ha úgysem izgat a házasság, akkor tulajdonképpen mindegy, nem?
2018. aug. 30. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
0%
Mert kellene a hitelhez hazassag? Mi ugy vettunk fel hitelt, hogy nem vagyunk hazasok...
2018. szept. 1. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
54%

"feltudjon hitelt venni amiből házat szeretne venni..."

Szerintem sokat elmond, hogy nem többes számot használtál itt. Az, hogy külföldön nincs kolbászból a kerítés nem tudom hogy jött ide.

2018. szept. 9. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
45%
Én szerelemből házasodnék,de ha eleve szeretem az illetőt,akivel közös hitelt vennék fel,akkor miért is ne ? Amúgy meg nem kevés pár házasodik mostanában csok miatt, bejönnek két tanúval max szülők,nevet se változtatnak.. de már másnap mennek is a bankba ügyet intézni.. tudom mert hivatalban dolgozok..
2019. márc. 12. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!