Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Összeházasodnál valakivel pár...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összeházasodnál valakivel pár hónapon belül ha ez kell ahhoz hogy együtt tudjatok élni? Vagy inkább hagynád az egész kapcsolatot?

Figyelt kérdés
Másik országból származóba szerettél bele aki nem EU-s országból származik, tehát kell letelepedési engedély ha ő megy hozzád vagy ha te mész őhozzá.
2016. jún. 15. 19:26
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
87%

ohhh migráns szereleeeem :D


ugye tudod, hogy ő miért "szerelmes" beléd? :D

2016. jún. 15. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2016. jún. 15. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

Szerinted ha 2 külön országból származó házasodik az csak a pénz miatt van?

Tehát ha én ukránt veszek el akkor ő ki akar használni, viszont ha kanadait akkor meg én hajtok a pénzre??

Sok eszed van...

2016. jún. 15. 19:32
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Hülye azért nem vagyok... a házasság egy komoly döntés, pár hónapos élő ismeretségre alapozni, meg egyenesen öngyilkosság.

Mindig az elkapkodott esküvőkből lesz a legnagyobb bukta.

2016. jún. 15. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
"...tehát kell letelepedési engedély ha ő megy hozzád vagy ha te mész őhozzá." - ahhoz hogy jarjatok egymashoz egyetlen orszagban sem kell letelepedesi engedely. Ahhoz vizum vagy jobb esetben egy darabka utlevel kell. Az en parom is nem EU-s orszagbol valo, de megse hazasodunk ezert ossze azonmod.
2016. jún. 15. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

3as kommentedben pontosan az igazat szóltad, Kérdező :D


najó, nem :D de az esetek 80%ban, ha nagyon eltérő az anyagi helyzet/nagyon eltérő körülményekkel rendelkező országból vannak a felek, akkor ez a szomorú helyzet.

2016. jún. 15. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Na jó, azért ahhoz, hogy találkozzak a másikkal, még nem kell letelepedési engedély. Ha hetekre odamegyek akkor sem. Persze a vízumot néha komplikált megszerezni, de még mindig nem annyira komplikált, mint a válás a pár hónapos kapcsolatra épített házasság után. Arról nem is beszélve, hogy tisztelem annyira a házasság intézményét, hogy tényleg csak akkor vagyok hajlandó házasodni, ha azt tudom mondani, hogy "igen, én ezzel a férfivel akarom leélni életem hátralévő részét".
2016. jún. 15. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Olyn nincs, h nem lehet megoldani mas kepp, csak ha nincs kedved keresgetni. Amugy ilyen kapcsolatban, ahol valszeg sosem eltetek egyutt, par honapja ismertek egymast de csak tavolrol...hulye lennek
2016. jún. 15. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Egy olyan nő aki nem EU polgár és miutan összejöttem vele és kb 6 honap utan azzal jönnne h összehazasodjunk h együtt tudjunk élni, nos elgondolkodnek azon h nem e csak az eu-tagsagra faj a foga (mert pénzem az nincs) amit automatikusan megkap miutan összehazasodik egy EU polgarral. aztan el is valhat gyorsan mert a tartozkodasi engedély már véglegesen az övé. Amugy meg ahhoz h egy EU orszagban tudjon maradni eleg ha az adott orszagban bejelentett munkahelye van.

Ha itt akartok élni, magyarban is vannak külföldi cegek (IT, Tech, bankszektornál stb) ahol nem szükseges a magyar nyelv, csak az angol. tehát nem kell összehazasodni azonnal h itt tudjon maradni. érdeklődj neten, forumokon, hivatalokban mi szukseges h itt éljen magyarban.

A házasság egy döntés: h kivel élnéd le az életed. 6 honap még nem elég h elég közös élményeitek legyen mögöttetek amin keresztül megismerted elegge a masikat, ezt neki is meg kell értenie. Ha szeretitek egymast akkor egyszer úgyis összehazasodtok, de ne külső kényszer miatt legyen ez a fontos döntes az életedben meghozva.

2016. jún. 15. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

Amerikába pl nem kaphatsz vízumot ha barátnőd, barátod van.

Utazgathatsz bizonyos időközönként mintha csak egy baráthoz mennél de sok pénzbe kerül és nem is dolgozhatsz hanem ő tart el.

Hasonló a helyzet Kanadában.

2016. jún. 15. 21:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!