Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Összeházasodnál a pároddal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összeházasodnál a pároddal azèrt hogy feltudjon venni hitelt amiböl házat szeretne venni?

Figyelt kérdés
6 ève vagyunk együtt. Van egy 18 hòs gyermekûnk :) szeretem a pàrom de valahogy sosem akartam (akarok ) fèrjhez menni.. Megbeszèltük hogy haza költözünk kûlföldröl ès veszûnk egy házat de a hitelhez össze kell házasodni.. De èn valahogy nem vágyom a házaságra.. Jò persze igyis olyan mintha házasok lennènk hisz együtt élünk gyerek van meg minden...

2018. aug. 29. 15:51
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
80%
Hitel miatt 1000%,hogy nem.
2018. aug. 29. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
69%
Na, úgy látom hamarosan eggyel tőbb házasság lesz, amit a felvett milliók fognak összetartani...
2018. aug. 29. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
Eddig nem merült fel benne a hàzasság... Bár tudta hogy èn nem vagyok egy házaság párti.. És most itt van ez a helyzet... Nem tudom megmagyaràzni mi bajom a házasággal még magamnak se. DE mindig azt mondtam hogy èn sose akarok fèrjhez menni
2018. aug. 29. 15:57
 4/25 anonim ***** válasza:
97%
Itt a fo kerdes az, hogy te akarsz-e hitelt felvenni, mert ha osszehazasodtok, a hitel is kozos lesz.
2018. aug. 29. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
Tudom hogy a hitel akkor közös lenne amivel nincs is bajom.. Ugy vagyok a hitelel hogy jò lenne mert ha már hazaköltözünk akkor ne albèrletett keljen fizetni vagy anyám nyakára költözni esetleg anyòséra... Szeretem a párom letudnám vele èlni az èletem hitelel hitel nèlkül de férjhez menni nem akarok.. Mikor tegnap beszèltünk ròla annyit mondot ha nem házasodunk nem tudunk házat venni és hogy mit gondolkodok rajta ne ezen bukjon el a dolog.. Nem a hitelel van a bajom
2018. aug. 29. 16:27
 6/25 anonim ***** válasza:
100%
Nem a hitellel van bajod. Hanem???
2018. aug. 29. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
A házasággal.. Most ez lehet hülyén hangzik mert együtt élünk van egy gyermekünk is igyis olyan mintha házasok lenènk... Nem tudom megmagyarázni
2018. aug. 29. 16:33
 8/25 anonim ***** válasza:
72%

Nem!

Szerelemből fogok férjhez menni. Talán naiv dolog, de őszinte.

2018. aug. 29. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
97%

Hitelhez nem kell házasoknak lenni. Még csak kedvezményt se kaptok rá. Hacsak nem a CSOK-ban gondolkodtok, de akkor ott azt hiszem, a házasság a legkevesebb.


Amúgy csak ez miatt biztos, hogy nem házasodnék. Amiatt mert szeretem, vele akarom leélni az életem, amiatt bármikor. De hitel... Pff, ennél kevés anti-romantikusabb indokot tudnék felhozni a dologra.

2018. aug. 29. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
97%

Nem kell hozzá nagy csinnadratta. Ha csak bementek hivatalba aláírni a papírokat, akkor is ugyanúgy házasok vagytok.


Ha nem akartok bulit, akkor nem kell. Ha nem akartok gyűrűt, akkor nem kell. Ha nem akartok nevet változtatni, nem kell.


A házasság csak egy aláírás a papíron. És máris megkapjátok a jogokat... 🙂

Semmi más nem változik...

2018. aug. 29. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!