Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Összeházasodnál a pároddal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összeházasodnál a pároddal azèrt hogy feltudjon venni hitelt amiböl házat szeretne venni?

Figyelt kérdés
6 ève vagyunk együtt. Van egy 18 hòs gyermekûnk :) szeretem a pàrom de valahogy sosem akartam (akarok ) fèrjhez menni.. Megbeszèltük hogy haza költözünk kûlföldröl ès veszûnk egy házat de a hitelhez össze kell házasodni.. De èn valahogy nem vágyom a házaságra.. Jò persze igyis olyan mintha házasok lennènk hisz együtt élünk gyerek van meg minden...

2018. aug. 29. 15:51
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
55%

Nem, mert nekem a házasság többet jelent, mint egy darab papír. Ahhoz mennék hozzá, akivel egész életemben lenni akarok, és nem csak azért jut eszébe elvenni, mert kell a hitel.


Más részről viszont ha nektek ennyire nem jelent semmit a házasság, és már úgyis egy család vagytok, ráadásul téged nem zavarna a hitel, akkor igazán érdemes lenne aláírni azt a darab papírt, hogy megkönnyítsétek az életeteket.

2018. aug. 29. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 Bence_ ***** válasza:
100%
Milyen hitelnél kell a házasság?
2018. aug. 29. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 Bence_ ***** válasza:
100%
2018. aug. 29. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
43%
Már bocsi,de nekem ha ilyet mondana egy faszi,akitől gyerekem is van,hogy csak azért házasodjunk össze hogy házat tudjunk venni,elküldeném a jó k. anyj.ba.A házasság nem erről szól,ha már egyszer beleegyeznék ilyenbe,azt érzelmi alapon tenném.
2018. aug. 29. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
100%
De ők házasság nélkül is ugyanúgy élnek már most, mint a házas emberek...
2018. aug. 29. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
61%
Nem házasodnék össze a párommal a hitel miatt. Azért házasodnék vele össze, mert szerelmes vagyok belé, mert "hivatalosan" is szeretnék hozzá tartozni és mert nem akarok 35-40 éves koromra is csajom-pasim kapcsolatban élni. Olyan szép kapcsolat lehet az, ahol a férfi csak a hitel miatt akarja az esküvőt, a nőt meg a hideg kirázza a gondolatra, hogy a "szerelme" elvegye őt feleségül 😍😱😍😍
2018. aug. 29. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:

Mindenkinek köszönöm a hozzászolását 😘


Azt mondták a bankba hogy mivel nem Magyar.o. èlünk életvitel szerüen ès nincs magyar lakcimünk ès èn jelenleg nem.dolgozom mert gyesen vagyok ezért csak ugy kaphatjuk meg ha házasok vagyunk.. Ha ènis dolgoznèk akkor nem kellene..


Amugy jò a párkapcsolatunk nem a pàrommal van a baj hanem az èn gondolkodásommal 😂 Gondolom eddig azèrt nem hozzta.fel a házaság tèmát mert tudta mi a vélemènyem :)


Bence neked meg külön köszönöm hogy belinkelted az oldalt 😊


Mindenkinek ment a zöld kèz :)

2018. aug. 29. 22:58
 18/25 anonim ***** válasza:
100%
Keress itthon munkát akkor. Mire hazajöttök, a baba is nagyobb lesz, 2 évesen már bölcsizhet simán.
2018. aug. 30. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
Hát hihetetlen hogy mindig valami baja van a nőknek komolyan... Ha akar házasságot az a baj, ha nem, az.... Gyerek meg hitel az jöhet de a házasság fúj... Hát eskü nem értelek...
2018. aug. 30. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
Ja és még úgy adod elő, mintha nem is közös otthont szeretne veled és a közös gyereketekkel, hanem csakis saját magának akarna egy lakást a hitel felét meg rádsózná....
2018. aug. 30. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!