Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Csak szerintem nem normális,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szerintem nem normális, miket el nem vár a többi nő a menyasszonytól?

Figyelt kérdés

Ezt a cikket találtam:

[link]


Komolyan ennyi készülés lenne a normális? Fogfehérítés, szolárium?

Én vagyok eltévedve?

Üdv, egy összezavarodott 23 éves lány


2017. aug. 4. 11:35
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
65%

Nálunk így volt:

1 évvel előtte: még azt sem tudtam, hogy megkéri a kezemet. Amúgy manikűr 3 hetente


Az egészséges életmódot, sportot nem akkor kezdtem el, hanem régebben is. Bőrgyógyásznál nem voltam


6 pohár víz naponta? Nekem alap a 2 liter. Lézeres szőrtelenítés? ugyan már


Jegyesfotózás volt, kb 3 héttel az esküvő előtt, de csak azért, mert a fotósnak benne volt az árában. Fogfehérítésen nem voltam.


8 hónappal előtte: még mindig nem volt szó esküvőről


Kozmetikusnál az esküvő előtti héten voltam arctisztításon és próbasminken, meg az esküvő napján


6 hónappal előtte - itt már megvolt a lánykérés :)


5 hónappal előtte kezdtük a szervezést, fodrász a saját fodrászom volt, és a kozmetikus is abból a szalonból


Testradír alap, szoláriumban egyetlen egyszer voltam kb. 10 éve, amikor is 5 perc alatt leégtem. Akkor megfogadtam soha többé :D


Frizura és smink - 1 héttel az esküvő előtt eldőlt


Esküvői illat? Miért is nem jó a jól bevált parfüm?


Arcradír is alap - rendszeresen alkalmazom


Manikűr - pedikűr - epilálás néhány nappal az esküvő előtt megtörtént.


Ez a cikk úgy baromság, ahogy van

2017. aug. 4. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
74%
Azért én nem érzem olyan szörnyűnek a helyzetet. Az esküvő fontos egy nő életében (is). Nekem életem egyik legszebb napja volt, én is szerettem volna a lehető legszebb lenni. De ezt nem kell véresen komolyan venni. Senki nem mondta, hogy ha valaki nem szolizik/nem csináltat műkörmöt az nem lehet szép /boldog menyasszony. Más egy szülinapi bulira is készül ennyit. Valaki meg nem.
2017. aug. 4. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy esküvői ruhaszalon, akinek az az érdeke, hogy minél többet pörögjenek a nők az egészen, mert ez a NAGY NAPJUK, készüljenek rá éveket, verjenek el félmillát csak saját magukra (ruha, szoli, smink, fodrász, csokrok, stb), mert ez pörgeti a piacot. Kb. olyan az esküvő, mint a szülés, hogy mindenki egy csomót készül rá, mintha nem is tudom mi történne az alatt a kb. 24 óra alatt, pedig a "lényeg" és "neheze" utána jön...


Egy hónap múlva megyek férjhez, van egy magánkézből vett 70 ezres ruhám (eredetileg 200 ezer volt, de a fazon nagyon fontos volt), ismerős fodrász-sminkes, ezentúl semmit nem készülök. Mi a fenének? A nők többsége 20-30 éves kora között megy férjhez, nem tudom mit akarnak eltüntetni és kikúrálni... Az egészséges életmódot meg nem az esküvő kedvéért kezdtem el (konkrétan a leendő férjemmel az életmódváltásom kapcsán ismerkedtem meg :)).

2017. aug. 5. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
issstenem... az eskuvo elott egy evvel meg nem is ismertem a ferjemet:D
2017. aug. 13. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

#9! Itt a (mostmár nem) menyasszony aki aggódott a szoli miatt. Egyszer mentem, de csak azert mert jol esett, többször feleslegesnek tartottam, kur vára nem nézte senki a bőrszínem. Felesleges fenekét kerítettem :D


Ez csak egy ilyen bedumálás h jaaajjj ez lesz az életed legfontosabb legszebb legmiafa szomabb napja. Igen egy szép nap az életedből és ennyi. Tény hogy fergetegesre sikerült az esküvő (nem volt giccsparádé csak jó hangulat), mi 4 hétvége alatt szerveztük le, mert a meló és a távolság nem engedett több alkalmat. Nem tudom mi ez a hülyeség h 1 évig kell készülni.. :D

2017. szept. 3. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Én pont hogy tartózkodom majd a szolitól, mindig extra halványra sminkelem magam (persze fehér is vagyok), szerintem sokkal szebb és különlegesebb, nem utolsósorban nekem ez áll jól :) A többi túllihegés, az edzés, egészséges életmód meg alap.
2018. jan. 27. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!