Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Normális esküvőn nincs sok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális esküvőn nincs sok részeg?

Figyelt kérdés

Az egyik kérdésnél válaszban láttam. Ezzel ti egyetértetek?


Most készülök az esküvőmre, és valahogy alapnak érzem, hogy rengeteg alkoholos ital lesz ott (bizony, tömények is), de ha ezt a meghívottak (kicsik a családok, főleg az enyém, így leginkább barátok lesznek) kihasználják, akkor máris nem lesz normális az esküvőm?


Én eddig voltam jó néhány esküvőn, valahol mindig cél és elvárás is volt az enyhe ittas állapot. Nem a földön csúszva mászok és hányok szint, hanem a vidáman táncolok gázul a gáz zenére szint.


Ha én menyasszonyként szeretnék egy kicsit ittas lenni az esküvőmön és jól érezni magam, nem zavarban lenni amiatt, hogy mindenkivel koccintok és nem kínosan ügyelni rá, hogy azért mégse kéne az a pálinka, ha a násznép ittas lesz- feltehetően némelyek jelentősen jobban, mint én menyasszonyként-, akkor máris nem lesz normális az esküvőm, vagy én/mi valami duhaj népek vagyunk, akikbe kár a drága levegő?


Nektek erről mi a véleményetek?


2016. aug. 10. 17:55
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Ezen a szinten kombinálsz mindenben, nem lennék a párod helyében.

Valaki többet iszik mint kellene, szólsz, vagy valaki megbízott, hogy vigyék, fektessék le, vagy valami. Nem kell, hogy a táncparketten aludjon el.

2016. aug. 10. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ezt te nem tudod szerintem befolyásolni. Egy ember személyiségétől függ, h mennyire rontja el a másik nagy napját...
2016. aug. 10. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
40%
Van olyan eskuvo ahol nincs alkohol fogyasztas ...
2016. aug. 10. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
37%
Az ember pial ha boldog,pial ha szomoru,pial ha eskuvoje van,pial ha temetesen van,ha esik ha fuj ha sut a nap.Az emberek 80%-a ilyen alkoholista vagy alkoholproblemakkal kuzdokbol all.Mindig van ok inni es az alkholt mint eszkozre tekintenek mert keptelenek anelkul jol erezni magukat vagy a problemakon tullepni.Szanalmas...
2016. aug. 10. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Ezt én írtam.

Ne keverd a dolgokat.


Más némi szalonspicc, és más ha valaki olyan merev részeg, hogy összehányja a ruháját.


Annyira nem illik esküvőn (sem) berúgni, hogy pl. veszélyben legyen egy 8 éves gyerek. ;)


Lehet kulturáltan is inni. Énekelni, táncolni (kacsatáncot, mi mást), viccelődni normális.


Amikor már egyesek ittasan fogdossák a nőket, kötekednek, hánynak, stb, az nem normális esküvő. Láttam már ilyet is. Nincs szebb a telibehányt menyasszonyi ruhánál.

2016. aug. 10. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Olvastam ma én is azt a választ.Nem értek egyet,az is normális esküvő,ahol sokan kicsit többet isznak,általában így is szokott lenni legtöbb helyen.
2016. aug. 10. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem kell ennyire túl dramatizálni. Nálunk is szeretnek inni, volt aki már elég jól érezte magát, de senki nem viselkedett gázul. Én is azt hittem hogy be fogok rúgni kicsit meg a vőlegényem is de nem. Annyit táncoltunk hogy kiment belőlünk. De ha spiccesek lettünk volna se érdekelt volna.
2016. aug. 10. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Sztem az nem az esküvő hibája, ha sok a részeg, hanem a vendégeké, ill. hogy nincs felügyelve vki által, hogy az, akiről tudjuk, hogy részegeskedő vagy vállalhatatlanra issza magát, mennyit és mit iszik,


Én nem szoktam részeges lenni, így nekem visszataszító egy olyan esküvő mondjuk, ahol elvárás, hogy min. spicces, de inkább mattrészeg legyen vki, mert jaj, magyarok vagyunk, buli, ilyen egy "igazi" esküvő (ki mondja meg, milyen az igazi esküvő, egyáltalán? csak mert 30 éve ez a hagyomány? Mert a klaszikus vidéki esküvőkhöz alig hasonlít az, amit manapság hagyományos esküvőnek hívnak...).


Sztem amúgy a spiccesség bárkinél tolerálható, de ha vki talajrészegre issza magát, az körülményektől függetlenül undorító dolog. És itt most tényleg azt a fajtát értem, aki egyedül nem tud kimenni mosdóba, a saját hányásában fetreng, balhét generál, verekszik, azt sem tudja, kicsoda, gyerekek társaságában káromkodk...

2016. aug. 11. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!