Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mi a véleményetek a "titokban"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek a "titokban" tartott esküvőről?

Figyelt kérdés

Én lány vagyok, 28 éves, de soha nem vágytam esküvőre. Nincs olyan személyiségem, nem szeretek "szerepelni", nem szeretnék esküvői ruhát, nem szeretnék gyűrűt hordani, nem vágyom hivatalos fotózásra, lakodalomra, egyszóval semmire, ami általában egy esküvőhöz tartozik.

Az egyetlen dolog, amire esetleg vágyom, az az, ami miatt az egész van: hogy a barátom a férjem legyen, hogy viselhessem a nevét és összekössük az életünket.


Én az egy éven keresztül tartó esküvőszervezést, az egész napos lakodalmat és a néhány milliónyi esküvőre költött összeget túlzásnak tartom, és nem én vagyok.


Házasságra sem feltétlenül vágyok, de ha én elképzelem a házasságkötést, úgy képzelem el, hogy az a nap kettőnkről és az egyszerűségről és könnyedségről szól, épp ahogyan a kapcsolatunk is. És ugyanúgy menne tovább az élet, csak onnantól férj és feleség vagyunk és kimondhatom hogy a férjem, és ez jó érzés.


Azt gondolom azonban, hogy ezt a "módit" az emberek lenéznék és már-már sértőnek találnák (közeli rokonok, barátok). Szerintetek így van? A házasság közös dolog? Róluk (is) kell hogy szóljon? Nekik van?


Hogy vélekedtek erről?



2017. júl. 10. 21:45
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Mi is két tanú előtt esküdtünk. Egyikünknek sem hiányzott volna a nagy rokonság,és a rongyrázás. Ráadásul minek zabáltassam az utálatos nővéremet,mikor hagyatéki ügyben mindent ellopott,amit csak tudott...(pl).

Nekünk ez a nagyon minimális esküvő nagyon elég volt.

2017. júl. 16. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!