Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Megbánnánk, ha nem készülne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megbánnánk, ha nem készülne videó az esküvőről?

Figyelt kérdés

A baráti társaságban eddig majdnem mindenkinél volt videós, de nekünk magát a videót eddig csak az egyik pár mutatta meg, ők is akkor látták életükben először és utoljára. A többiek lehet, hogy megnézték, de különösebben nem foglalkoztatja őket sem a dolog.


Szerintetek ha nem készülne videó, mert teljesen feleslegesnek érzem (úgyse néznénk meg... a képek szerintem untig elegek), akkor azt nagyon megbánnám?


2016. máj. 29. 16:03
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
75%

Szerintem igen. Szüleim 21 éve házasok, és néha még mindig meg szokták nézni a felvételt. Szerintem jó emlék lesz nem csak miattatok, hanem az ismerősök miatt is ("Lacika itt még milyen csöpp kisfiú volt, ma már két lánya is van!")


Mondjuk én nagyon szeretek nosztalgiázni; lehet nektek ez nem annyira fontos.

2016. máj. 29. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
65%

Mi honnan tudnánk, hogy ti megbánnátok-e vagy sem? Mi nem ti vagyunk!


Minden ember más, én spec megbánnám.


Tehát ezt nektek kell eldönteni! Ja és még valami, ne a mi érzéseinkre hagyatkozz már, mert itt lesz, akinek szükséges a videó, másoknak meg nem.


A te érzéseidet csak te tudod, nem mi!

2016. máj. 29. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
77%
Nekünk nem készült, és abszolút nem bántuk meg. Minket feszélyezett volna a kamera, nem szerettük volna, ha minden mozdulatunkat megörökíti a kamera. Nosztalgiázásra meg bőven elég a rengeteg fotó. De ezek mi vagyunk, azt nektek kell eldönteni, hogy ti szeretnétek-e vagy sem. :)
2016. máj. 29. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ha belefér a keretbe, akkor érdemes csináltatni. Nem most lesz érdekes, nem is pár éven belül. De később, idő korotokban, amikor már az ember elkezd visszafelé tekinteni és az emlékeiben élni, akkor nagyon jó lesz. Főleg ha valamelyikőtök megözvegyül.

Persze ez nagyon hosszú idő, de hát egy házasság nem ötéves terv :)

2016. máj. 29. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Ezt neked kell tudnod. Én mindig azt mondtam, hogy legyen videós mert soha többet nem lesz ilyen, hogy mindkettőnk családja így együtt lesz. Így is van már aki sajnos nem lehet ott :( Úgyhogy nálunk lesz.
2016. máj. 29. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
57%
Nem keszult.Nekunk nem hianyzik.Az eskuvoi kepeket sem igazan nezegettuk soha.
2016. máj. 29. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
27%
Felesleges. A képeket megnézi az ember, de videóhoz nem ül le félórát.
2016. máj. 29. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
62%
Igen. A video teljesen mas mint a kepek. Es jo lesz visszanezni x ev utan.
2016. máj. 29. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
61%
Mi szeretünk nosztalgiázni. A vágatlan verziót nem biztos hogy sokszor megnézzük de a 10-15 perces klipet biztosan. Sajnos bárkivel bármikor bármi történhet, szeretném ha videón is vissza tudnánk nézni, hisz az egyik legszebb napunk lesz. Egyik rokonom sajnos meghalt, igy már nem lehet ott, pedig mit meg nem adnék érte ha legálabb ezt megérte volna és rajta lehetne a videón boldogan, amit később visszanéznénk.
2016. máj. 29. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
53%
Bennünk fel sem merült a videó, 12 éve házasodtunk, nem hiányzott soha.
2016. máj. 29. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!