Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Megbánnánk, ha nem készülne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megbánnánk, ha nem készülne videó az esküvőről?

Figyelt kérdés

A baráti társaságban eddig majdnem mindenkinél volt videós, de nekünk magát a videót eddig csak az egyik pár mutatta meg, ők is akkor látták életükben először és utoljára. A többiek lehet, hogy megnézték, de különösebben nem foglalkoztatja őket sem a dolog.


Szerintetek ha nem készülne videó, mert teljesen feleslegesnek érzem (úgyse néznénk meg... a képek szerintem untig elegek), akkor azt nagyon megbánnám?


2016. máj. 29. 16:03
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
13%
Nem csináltattunk direkt. Inkább minőségi fotóst hívtunk. Nekünk nem hiányzik. Van akinek igen, de ezt ti tudjátok.
2016. máj. 29. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
0%
Ez sztem embertől függ. Én speciel egy nagy eseményen készült videót sem néztem meg többször, felesleges pénzkidobásnak tartom... de másnak meg lehet, fontosabb.
2016. máj. 30. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
29%
Kosz a lepontozast trollok.
2016. máj. 30. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
50%

Én a videót jobban vártam, mint a képeket az az igazság. Nagyon jó lagzi volt, és alig vártam, hogy rendesen visszanézhessük. Minden rokon, aki azután jött hozzánk, hogy kész lett, kérte, hogy nézzük meg, meg volt aki pl. egy-egy részt (nem ő szerepelt rajta) visszatekertetett vagy tízszer, annyit röhögtünk rajta.


A videós amúgy engem olyan 15 perc után nem is feszélyezett már egyáltalán, sőt nekem már fel sem tűnt, hogy ott van, pedig amúgy civilben mindig hápogok, hogy ne fényképezzenek, meg ne vegyenek fel engem.


Anyukámék lagziján 30 éve még nem volt divat a videó, de ők ismerőssel csináltattak felvételt és nagyon jó elővenni. Kazettán volt, pár éve digitalizáltattuk dvd-re, hogy biztos megmaradjon. Egész más, mint a képek, tök jó nézni olyanokat, akik már nincsenek, hogy milyen volt a család fiatalon, én pl. tökre szeretem nézni a szüleimet is, hogy fiatalabbak a felvételeken, mint én most, de mennyire tök ugyanolyanok a gesztusaik, a mozgásuk stb. Szerintem lehet, hogy nem fogod nézegetni csak egyszer-kétszer, eleinte, de 20-30 év múlva megfizethetetlen lesz, vagy ha pl. már a szüleid nem élnek, akkor kb. bármit megadnál, hogy legyen jó videód arról, ahogy táncolnak, jól érzik magukat veled stb. Oké, persze manapság telefonnal is felveheted a családot, de az, hogy ilyen emlék marad az esküvőtökről, ahol az egész család együtt van és ünnepel és boldog, az egész más.

2016. máj. 30. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Nekünk csak az első táncról készült videó, arra is a barátainkat kértük meg, mert tanultunk táncot, és mégis lássuk már meg legyen meg emlékként. De másról nem hiányoltunk videót, a fényképek viszont szuperek voltak.
2016. máj. 30. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Ahogy írták is, mi nem tudhatjuk, hogy TI megbánnátok-e.

Bennünk sem merült fel, hogy kéne videó, így nem is lett és nem bántuk meg. De ezek mi vagyunk.


Annyit tennék hozzá, hogy ha feleslegesnek érzed, akkor valószínűleg az is...

2016. jún. 2. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Azt tartottuk a legfeleslegesebb kiadásnak, sosem néznénk meg, szinte már az eljegyzéskor repült a listáról. Egyáltalán nem bántuk meg, nekünk a képek fontosabbak.
2016. jún. 2. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

"Nem csináltattunk direkt. Inkább minőségi fotóst hívtunk."


Az ilyen válaszokat amúgy úgy bírom, mintha a kettő kizárná egymást. Mi csináltattunk és még a fotós is minőségi volt. Sőt a videós is.


A videón a kedvenc részem az üzenetek, mivel csak 70 fős volt a lagzi, így minden pártól, családtól , kisebb társaságtól kért a videós külön üzenetet nekünk. Némelyiken jókat nevettünk, némelyiken elérzékenyültünk, nagyon jó meglepetés volt, mert ezt nekünk se mondta, nem vettük észre, mikor csinálta és a vendégek sem mondták el, hogy volt ilyen, csak a dvd-n láttuk.

2016. jún. 2. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

én sem akartam, de mindenki annyira mondta, anyámék már azt is felajánlották, hogy fizetik, csak legyen, mert nagyon meg fogjuk bánni. Végül lett, de mi fizettük, és nagyon örülök, hogy van, sokszor megnéztem már, pedig még csak 4 éve volt az esküvő.


Én azt mondom, ha belefér, kérjetek fel videóst, hisz nem tudsz egyszerre mindenhol ott lenni, a nagy izgalomban fel sem fogod, mi történik (én legalábbis csomó dologra a videón csodálkoztam rá)...

2016. jún. 6. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!