Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Van egy kész forgatókönyved...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy kész forgatókönyved az esküvőről miket kell elintézni?

Figyelt kérdés
2016. márc. 12. 21:24
 1/5 anonim ***** válasza:
12%
Mivel nem akarok esküvőt, hiszen nem akarok elválni, ezért nincs.
2016. márc. 12. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Most nem vagyok olyan helyzetben, hogy ezen gondolkodjak, de régebben sok esküvőn voltam, részben meghívottként, részben azért, mert egy kórusban énekeltem és sokszor felkértek minket. Úgyhogy van pár dolog, amivel képben vagyok, de meglepetések és váratlan helyzetek mindig közbejöhetnek.
2016. márc. 12. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nincs. Tájékozódtam mi kell, intèzem ahogy eszembe van.
2016. márc. 13. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Írtunk egy fontossági sorrendet, amit el kell intézni. A többit csak felsorolás szerűen és ahogy megcsináltuk kihúztam a listáról. Természetesen időközben is bővült a lista. Már csak apróságok vannak hátra.
2016. márc. 14. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
esküvő hol és milyen helyen templomba,utána a lagzi,utána a nászút szóval elég sokba fog kerülni.
2018. jún. 28. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!