Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Miért mondják, hogy sportolóho...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondják, hogy sportolóhoz hozzámenni kész öngyilkosság? Miért akarják tönkretenni a boldogságunkat?

Figyelt kérdés

A barátommal 3 éve tart a kapcsolatunk, szeptemberben kaptam tőle gyűrűt. Élsportoló, de ez sosem jelentett plusz tartalmat a mi kapcsolatunkban, mivel az én tanulmányaim és munkám miatt is igénylem a "szabadságot", nem okozott soha gondot, hogy alkalmazkodnunk kell a másik munkájához vagy programjaihoz. Voltak barátok, akik lemorzsolódtak az évek alatt, vannak, akik megmaradtak és jól ismernek minket, de akik kevésbé, azok olyanokkal jönnek a hátunk mögött, hogy úgyse tart majd sokáig a házasság, mert fiatalok vagyunk, meg a feszes tempó miatt úgyis elhidegülünk egymástól. Odáig látnak, hogy sportoló=kicsapongó élet, sportolófeleség=rabszolga. Pedig ez távol áll az igazságtól a mi esetünkben, nem alárendelt fél vagyok, hanem istennőként kezel és mindennap elmondja, hogy élete legjobb "döntése" vagyok.

Nem kéne foglalkoznom senkivel, de májusra tervezzük az esküvőt és mivel folyton ezt a nyomást érzem a rosszakarók részéről, nem tudom magam felhőtlenül jól érezni. Hogyan tegyem túl magam a véleményükön? Lehet igazságalapja annak, amit mondanak, ez "meg van írva", hogy az ilyen házasság csak csődbe mehet? Vagy azért mehet, mert mindig ezt sulykolják bele mások?


2012. dec. 10. 14:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
97%
Ilyen esetekben általában a gyerek megszületése után szoktak jelentkezni a gondok. Kérdés, hogy akkor hajlandó-e feladni a saját elfoglaltságaiból és kivenni a részét a családi feladatokból is ?
2012. dec. 10. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

"Vagy azért mehet, mert mindig ezt sulykolják bele mások?"


Igen, emiatt tönkremehet - ha hagyod, azaz ha folyton kattogsz rajta. Senki nem éli a ti életeteket, senki nem lát bele a fejetekbe és az égvilágon senki nem tudja megmondani, hogy milyen lesz a házasságotok. Igazság szerint nektek is csak elképzeléseitek, reményeitek vannak ezzel kapcsolatban. Szóval azt tanácsolom, hogy magatokat nézd elsősorban, és ne csak a nagy szerelmeteket, hanem a jövőképeteket, azt hogy mennyire illetek össze, készek vagtok-e az elköteleződésre. Ez mind olyan dolog, ami csak közvetve érintkezik a sporttal, tehát önmagában ez nem lehet probléma, az viszont igen, ha nem néztek jó alaposan magatokba a házasságkötés előtt.

2012. dec. 10. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
68%

Nem szabad ennyire foglalkozni mások véleményével! főleg, hogy mondod, hogy a távolabbi ismerősök furkálnak, hát csak azért teszik, mert nincs jobb dolguk.

Nem akarom bántani az embereket, de elég nagy féltékenységre adtál nekik okot, és hát, hogy te se érezd magad felhőtlenül, kicsit zrikálnak - sportoló pasi aki a tenyerén hordoz, ráadásul önálló is vagy, okos vagy, mert tanulsz és ebben az országban még munkád is van - ne haragudj én is féltékeny vagyok ;)

2012. dec. 10. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Pedig nincs okod, ne haragudj, nem azért írtam le ezeket, hogy bármivel is fellengzősködjek, csak tényleg mi megszoktuk, hogy mindkettőnknek megvannak az elfoglaltságai, problémái, nem lógunk folyton egymás nyakán, de mindig ott vagyunk egymásnak és jól esik kibeszélni a dolgokat egy fárasztó nap után.


Másoknak furcsa, hogy csak este érünk rá egymással foglalkozni, pedig többet látnak bele, hiszen ez a dolgozó pároknál, családoknál teljesen megszokott és általános. A gyerek téma elég távoli, mert még én is évekig a terveimet szeretném megvalósítani, meg kicsit élni, de egy 6-7 év múlva már szerintem mindketten ott fogunk tartani, hogy jöhet a családalapítás.

2012. dec. 10. 15:00
 5/12 anonim ***** válasza:
56%
én csak azt akartam irni ezzel, hogy büszke lehetsz magadra :/
2012. dec. 10. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
79%

Általánosságban tényleg eléggé kicsapongóak a sportolók, főleg a focistákért vannak oda a nők, de nem hiszem, hogy egy úszó kisebb eséllyel indulna, nagyobb a csábítás.

Nekem két olimpikon ismerősöm van, na jó csak voltak, de ők is meséltek jó kis sztorikat, természetesen a falu se maradhatott ki.

Ott aztán tényleg vannak olyan esték, hogy semmi mást nem kell csinálnod, csak beállni a sorba, ott szinte tök alap, hogy egyes nők vagy férfiak reggel azt számolgatják, hogy tegnap egy olasszal, egy svéddel, egy brazillal voltam együtt egy este.

Volt olyan nő, aki arra ment rá, hogy minden kontinensről ágyba bújjon valakivel.

Szal..

2012. dec. 10. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem kellene foglalkoznod másokkal, főleg így nem hogy nektek így jó ahogy van. Ha nem lenne sportoló akkor jönnének más dumával.

Amúgy ezeket a dumákat egyenesen nektek szembe mondják? Vagy inkább a hátatok mögött.mert ha ezt így valaki a szemembe mondaná akkor biztos eligazítanám hogy a maga dolgával foglalkozzon, mindenkinek van mit söprögetni.Amúgy igaz hogy az emberek baromi irigyek. Nehéz elhinni de ha neked már 2 forinttal többed van akkor már irigyek. Fontos lenne tudni hogy kik terjesztik a vészhíreket veletek kapcsolatban? Nem lehet hogy más is szívesen hozzámenne az élsportolóhoz és savanyú neki a szőlő?

2012. dec. 10. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
100%
Nem öngyilkosság,DE én is élsportot űztem valaha. Nem egyéni sportot,nálunk 2-féle sportoló volt akkor, aki már elvált meg aki később vált el. Kivétel csak ott volt ha mind a kettő fél tagja volt a csapatnak. Nyilván minden kapcsolat más,nem biztos hogy ez a tiétekre is igaz lesz (kívánom ne is legyen)de ha már ide írtad a kérdést,akkor nálunk ez így működött. Ne hallgass másokra, még rám sem! kettőtökön múlik!!
2012. dec. 10. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha két emberben megvan az az intelligencia, hogy egy adott helyzetben nem kihasználják a lehetőségeket a másik megcsalására, miközben esténként találkozva mosolyognak egymásra, és tolerálni tudják féltékenykedés nélkül a másik, munkájával járó kimaradásokat, akkor simán lehet egy jó házasság, később gyerekekkel.

A szomszéd utcában laknak a vízilabdázó Kiss Gergőék.Ismerem őket közelebbről is. Náluk tökéletesen működik.

2012. dec. 10. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
50%
Ezt szerintem a foglalkozások felére mondják, ne törődj vele.
2012. dec. 10. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!