Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Miért mondják, hogy sportolóho...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondják, hogy sportolóhoz hozzámenni kész öngyilkosság? Miért akarják tönkretenni a boldogságunkat?

Figyelt kérdés

A barátommal 3 éve tart a kapcsolatunk, szeptemberben kaptam tőle gyűrűt. Élsportoló, de ez sosem jelentett plusz tartalmat a mi kapcsolatunkban, mivel az én tanulmányaim és munkám miatt is igénylem a "szabadságot", nem okozott soha gondot, hogy alkalmazkodnunk kell a másik munkájához vagy programjaihoz. Voltak barátok, akik lemorzsolódtak az évek alatt, vannak, akik megmaradtak és jól ismernek minket, de akik kevésbé, azok olyanokkal jönnek a hátunk mögött, hogy úgyse tart majd sokáig a házasság, mert fiatalok vagyunk, meg a feszes tempó miatt úgyis elhidegülünk egymástól. Odáig látnak, hogy sportoló=kicsapongó élet, sportolófeleség=rabszolga. Pedig ez távol áll az igazságtól a mi esetünkben, nem alárendelt fél vagyok, hanem istennőként kezel és mindennap elmondja, hogy élete legjobb "döntése" vagyok.

Nem kéne foglalkoznom senkivel, de májusra tervezzük az esküvőt és mivel folyton ezt a nyomást érzem a rosszakarók részéről, nem tudom magam felhőtlenül jól érezni. Hogyan tegyem túl magam a véleményükön? Lehet igazságalapja annak, amit mondanak, ez "meg van írva", hogy az ilyen házasság csak csődbe mehet? Vagy azért mehet, mert mindig ezt sulykolják bele mások?


2012. dec. 10. 14:42
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
Ameddig mindkettőtök élitek a saját életeteket addig jó. De amit lesz egy gyerek és szükséged lesz a párod segítségére át fogod értékelni az ő szabadságát. Már nem fog annyira tetszeni hogy te szépen otthon ülsz a seggeden és neveled a gyereket és várod hogy nagyritkán lásd. Épp most olvastam Kása Tamás könyvét és újból ráeszméltem arra miért is nehéz egy sportolóval élni. Mert korábban is így vélekedtem de ő csak újra megerősített ebben.
2012. dec. 10. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
64%

Ne is foglalkozz vele. Ez ugyan olyan sztereotip butaság, mint az, hogy az orvos csalja a feleségét az ápoló nővel. A jogász, igazgató, üzlet ember a titkár nővel.

Az én bátyám is élsportoló és soha még ilyen példás család apát nem láttam még. Nem attól függ a kapcsolat, hogy kinek mi a foglalkozása....

2012. dec. 10. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!