Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ki kiser az oltarhoz ha az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki kiser az oltarhoz ha az edesapam nem lesz ott? Hogy mukodik ez?

Figyelt kérdés
Marciusban lesz az eskuvonk a parommal de az apam es az anyam nem lesz ott, mert nem akarjak hogy a volegenyemhez menjek. Egesz idaig nem is jutott eszembe ez a kerdes, a noverem juttatta eszembe a napokban, mert ugye az O eskuvojen sem voltak ott a szuleink. De neki csak hivatali eskuvoje volt, nekunk viszont lesz templomi is. Es nem tudom, hoigy kell elkepzelni az ilyesmit ugy, hogy nincs ki atadjon a leendo ferjemnek. Ti higy csinaltatok? Nem volkt kinos? Foleg ugy, higy mindenki tudja miert nem fognak eljonni a szuleim. Koszi a valaszokat elore is! L/23
2017. jan. 12. 09:33
 1/7 anonim ***** válasza:
75%

Akár a tanuk is bekísérhetnek titeket, esetleg a keresztszülők.


De, ahogy Ti jónak látjátok.


De szomorú, hogy a szülők nem lesznek ott :(

2017. jan. 12. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
67%
Mész egyedül, a vőlegényeddel, a nagymamáddal, a nővéreddel, vagy bárki mással, ne kelljen felsorolnom a teljes családfádat meg a barátaid nevét.
2017. jan. 12. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
87%
Nem kötelező külön bevonulni és átadni a menyasszonyt, van olyan variáció is, amikor a pár együtt vonul be. (Legalábbis református esküvőnél tuti van ilyen, mert nálunk így volt és a lelkész ajánlotta fel, mint lehetőséget.)
2017. jan. 12. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Engem pl. a nővérem fog bekísérni, nem hiszem, hogy kínos lenne. Pontosan azért, mert közeli barátok/rokonok lesznek ott, ergo mindenki tudja, hogy mi a szitu... senki nem fog ferdén nézni meg értetlenkedni, hogy miért ő. :)

Amúgy az is felmerült, hogy apósjeltem kísérjen be, gondoltunk még egy közeli barátomra, ill. arra is, hogy együtt menjünk a vőlegényemmel. Lehetőséged van bőven, igazából bárki kísérhet, akit szeretnél. Hidd el, ez sokkal kisebb probléma, mint amekkorának most tűnhet. ;)

Sok boldogságot!

2017. jan. 12. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nincs szabály erre vonatkozólag a templomi esküvőnél sem. Bárkivel bemehetsz, akár a vőlegényeddel is (szüleim is így együtt mentek ezelőtt 30 éve, mert anyukám édesapja nem élt már).

Sőt, bevonulni sem kötelező.

2017. jan. 12. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én az Apósjelöltemmel fogok bevonulni, nagyon jó a kapcsolatunk. Válassz olyan embert, aki közel áll a szívedhez. Sok boldogságot! :-)
2017. jan. 12. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat!

Tudom, hogy nem akkora baj ez, de azert zavar. Szerettem volna ha minden ,,tokeletes,,. Na nem magam miatt, a templomi eskuvo inkabb a paromnak fontos es kicsit talan tul kattogom hogy majd ossze sugnak mogotte, hogy ennyit a csajod szuleirol, es neki lesz kellemetlen. Vagy nem tudom. De foleg az O reszerol lesznek sokan, nekem csak a noverem csaladja jon.

Megegyszer koszi a valaszokat, talan akkor en is a noveremhez fordulok :)

2017. jan. 12. 20:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!