Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Titeket ki vezetett az oltárho...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket ki vezetett az oltárhoz? Vagy kinek kell?

Figyelt kérdés
Van erre valami szabály?
2014. júl. 23. 23:01
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
51%
Senki, mert nem volt templomi esküvő. Az anyakönyvvezetőhöz a vőlegényemmel mentem
2014. júl. 23. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 amira21 válasza:

Valahol nagy ceremóniát szánnak a bevonulásra, így a vőlegényt az édesanyja, a menyasszonyt pedig az édesapja kíséri oda.

De már egyre több helyen szokás (ami szerintem jó is) hogy együtt vonul be a pár.

2014. júl. 23. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

nincs szabály

Apukám, több verzió felsoroltak, amiből választhattunk, de nyitottak lettek volna akármilyen verzióra.

2014. júl. 23. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Templomi esküvő nem volt. A polgárin együtt vonultunk a férjemmel:)


Amúgy templomin elvileg az apának kell(lene) vagy fiútestvér vagy ilyesmi....

2014. júl. 23. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

3. vagyok


unokatesómék templomba is ketten vonultak, a másik rokonomék esetében a lány egyedül vonult (mindkét esetben van apa, és jóban vannak)


mi a polgárira mentük így, templomi még nem volt, (ott nem lesz vonulás, minden cécó nélkül házasodunk)

2014. júl. 23. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
nincs semmilyen szabály rá, de általában egy közeli ellenkező nemű rokont szoktak választani. legtöbb esetbe szülő vagy testvér, de van, aki unokatesóval, vagy ha nincs olyan rokona, akkor a házastárs egyik rokonával vonul be. egyedül bevonulósat még nem láttam, de szerintem azért jobb, ha valaki kísér.
2014. júl. 23. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Templomin apukám vezetett oltárhoz, férjem ott látta először a ruhám. Olyan büszkén vezetett :) Az oltárnál megpuszilt engem, aztán átadta a kezem a férjemnek, megölelte és vállon veregette őt. Nagyon szép pillanat volt.

Utána volt a polgári, oda a férjemmel együtt mentünk be.

2014. júl. 24. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Nálunk elöl ment férjem anyósommal, utána én apukámmal, és utánam a két tanu.
2014. júl. 24. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Értem,köszönöm.

Mert nálunk állítólag az a hagyomány,vagyis anyukám szerint,hogy a keresztapukámnak kell bevezetnie.

2014. júl. 24. 10:04
 10/15 anonim ***** válasza:

Egyébként nálunk is volt ilyen hagyomány,de már nem tartjuk régen..

A tanu az ellenkező nemű keresztszülő, a vőlegenyt a keresztanyukája, a menyasszonyt a kereszukája kíséri be...

20 éve voltam utoljára iylen esküvőn, inkább anyukáméknál és meg előtte volt szokás.

Nálunk a keresztapukám nem él, így fel sem merült

2014. júl. 24. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!