Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Hogyan oldjam meg ezt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan oldjam meg ezt a problémát, ha eljön annak az ideje, hogy egybekelünk?

Figyelt kérdés

Én egy tisztességes esküvőt szeretnék, ami nem hoz szégyent a keresztyén névre. (Kicsit messze van még, de jobb előre gondolkodni).

A párom családja hitben jár, ők biztosan ellenezni fogják a vőfélyt és annak sok értelmetlen beszédét, valamint az alkoholt. Egyet értek velük. Mire nekem az a sok gátlástalan vicc, ami elhangzik? Arról meg ne is beszéljünk, hogy minden esküvőn leisszák magukat egyesek a sárga földig...

Az én családom viszont ragaszkodni fog ezekhez a dolgokhoz. Viszont ha szépen meg is beszéljük, hogy kihagyjuk a vőfélyt és az alkoholt, akkor hogyan tovább? Rettegek, hogy a vendégek majd kibeszélnek, amiért nincsen pia, meg hogy unatkozni fognak, amiért nincsen vőfély. Nem tudom, hogyan szervezzünk meg egy jó esküvőt ezek nélkül!

Valakinek nincsenek ötletei?

Esetleg lenne valaki, aki járt már hozzám hasonló helyzetben? És ha van, akkor hogyan oldották meg? hogy zajlott az egész?



2016. szept. 4. 16:29
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
52%
ha nem akartok vőfélyt nem kell, arra tegyetek, hogy a családtagok mit szólnak, mert ez a ti esküvőtök és mindig lesz olyan, akinek nem tetszik, amit kigondoltok. Viszont egy jó tanács: ha nagyobb létszámú esküvőt szerveztek, akkor mindenképp legyen vőfély, szerintem előre lehet vele egyeztetni, hogyan képzelitek el a munkáját, miben tud segítséget nyújtani, nem feltétlen kell ripacskodnia, de ti nem fogjátok tudni terelgetni a vendégeket (minél többen vannak annál nehezebb, tapasztalat). Alkohol téma: én megbeszélném az adott helyszínnel, hogy pl.: töményt nem szolgálnak fel, koccintásra lenne pezsgő, utána meg sör, bor, és akin már látják, hogy spicces nem szolgálják ki.
2016. szept. 6. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
Hát jó esküvőt nem tudom hogy akartok alkohol nélkül ☺ De nálunk vőfély helyett a dekoros csaj maradt koordinálni.
2016. szept. 6. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 A kérdező kommentje:

Hűűű, mennyi válasz!!! Nagyon jó ötleteket adtato nekem (nekünk), köszönjük!!!

Hát körülbelül 80-90 személyes lenne az esküvő. Akkor szerintem mégis csak jobb lenne hívni, és megbeszélni vele a dolgokat... Az alkohol-témában is igazatok lehet, egy kevés nem árt, ha betartják a mértékeket. De mindez függ majd a párom szüleinek véleményétől is. Nos még egyszer köszönöm a válaszokat! sokat segítettetek!!! :)

2016. szept. 11. 18:54
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!