Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Hogyan oldjam meg ezt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan oldjam meg ezt a problémát, ha eljön annak az ideje, hogy egybekelünk?

Figyelt kérdés

Én egy tisztességes esküvőt szeretnék, ami nem hoz szégyent a keresztyén névre. (Kicsit messze van még, de jobb előre gondolkodni).

A párom családja hitben jár, ők biztosan ellenezni fogják a vőfélyt és annak sok értelmetlen beszédét, valamint az alkoholt. Egyet értek velük. Mire nekem az a sok gátlástalan vicc, ami elhangzik? Arról meg ne is beszéljünk, hogy minden esküvőn leisszák magukat egyesek a sárga földig...

Az én családom viszont ragaszkodni fog ezekhez a dolgokhoz. Viszont ha szépen meg is beszéljük, hogy kihagyjuk a vőfélyt és az alkoholt, akkor hogyan tovább? Rettegek, hogy a vendégek majd kibeszélnek, amiért nincsen pia, meg hogy unatkozni fognak, amiért nincsen vőfély. Nem tudom, hogyan szervezzünk meg egy jó esküvőt ezek nélkül!

Valakinek nincsenek ötletei?

Esetleg lenne valaki, aki járt már hozzám hasonló helyzetben? És ha van, akkor hogyan oldották meg? hogy zajlott az egész?



2016. szept. 4. 16:29
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk se volt vőfély, de ez nem rontott a hangulaton. Igaz, pia akadt bőséggel.:-)

Szerintem döntsd el, hogy neked mi a fontosabb: a rendes keresztyén esküvő, vagy a vendégek teljeskörű elégedettsége? Tapasztalatból mondom (voltam jó néhány lagziban), hogy olyan soha nincs, hogy mindenki tökéletesen elégedett, és nincs kibeszélés. Valami szórakozás a petykásoknak is kell.:D Ha a vegánok pl. felvállalják az életmódjukat, és nem adnak húsos fogást a lagziban, te is felvállalhatod a saját szemléletedet, természetesen akkor, ha a vőlegényed is egyetért. Mégiscsak kettőtökről szól a történet, nem egyedül rólad. Persze vannak kompromisszumos megoldások, pl. vőfély malac viccek nélkül, szeszesitalnak nagyon könnyű bólé.

2016. szept. 4. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
71%

Voltam egy par alkoholmentes tancmentes hit vagy punki gyulis eskuvon kotelessegbol.

Alszent unalmas szornyu emberek

Aki inni akar megteszi a lagzi elott vagy alstt a kocsiban is.

Szerettem volna tancolni a ferjemmel sajnos rankszoltak nem szabad

Szivessen lattal volna vofenyt vicces jatekokkal

Jezus elso csodaja bor volt egy lagzin ahol tancoltak multattak nem dicsoito zenet nyomtak.

Oszinten legkozelebb nem megyunk

Ps mindketten antialkoholistak vagyunk

2016. szept. 4. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim válasza:
100%

Ne csinalj lagzit ,csa egy allofogadasos eskuvo utani partit.

Ez mindig hatarozott ideju,es egy-ket pohar pezsgo es hidegtalas zsur asztal!

2016. szept. 4. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
95%
Mondjatok le a lagzirol, es az arabol utazzatok el valami szep helyre.
2016. szept. 4. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
17.41-sel ertek egyet.
2016. szept. 4. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
82%

Én ezt totál nem értem...

Voltam már egypár esküvőn, de még sosem láttam olyat, hogy valaki leitta volna magát. Nem tudom ide milyen parasztok járnak.

És vőfély sem volt mindenhol.

2016. szept. 4. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
34%
Aha utolso, szoval Te meg nem hallottal olyanrol, hogy valaki egy lagzin berug...kerlek meselj meg magadrol.
2016. szept. 4. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
0%
#7-es, hagyjad a szerencsétlent, csak kompenzálni próbál.:D
2016. szept. 4. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
55%

Szerintem a vöfely alapbol gaz, vallasi felekezettöl függöen. A legtöbb tenyleg csak "trefas es kajan" rigmusokat es kinos jatekokat ismer.. legalabbis akikkel en talalkoztam.

En a helyedben ceremoniamestert hivnek ( vannak nagyon kulturaltak, akik tenyleg a hangulat fenntartasara törekszenek, nem isznak, szolidak es hanyagoljak a pajzan es kinos beszolasokat), lenne par jatek ( nem a tojasbujtatos, vannak nagyon szorakoztato, nem kenyelmetlen jatekok is), illetve tanc. Piabol csak egy nagyon keves, en elöre kommunikalnam, hogy ez nem berugos esküvö lesz. A normalis emberek tudnak jozanon is szorakozni. Meg arra ügyelnek, hogy sok baratot hivjak, akikröl tudom, hogy jol fogjak erezni magukat es tancolosok, vidamak.

2016. szept. 4. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
88%
nem függöen, hanem függetlenül... bocs
2016. szept. 4. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!