Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Voltatok már batyus esküvőn?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltatok már batyus esküvőn? Milyen volt?

Figyelt kérdés

Felmerült az a lehetőség, hogy ne étterembe tartsuk a lagzit, hanem béreljünk sátrat a telkünkre vidéken. Viszont akkor nem rendelnénk éttermi kaját (csak a tortát), és mindenki hozna ételt, mi is csinálnánk, nagymamák, szülők besegítenének ebbe. 40-50 fő között lenne a vendégek száma.

Milyen lenne ez így? Költségkímélőnek nyilván költségkímélő, de nem furcsa?


2016. aug. 13. 13:22
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
84%
Én még nem voltam ilyen esküvőn, de barátom volt már. Azt mondta, hogy az volt eddig a legjobb lagzi, amin volt. Szerintem kisülhet egy ilyen jól is, sok múlik a hangulaton, a társaságon.
2016. aug. 13. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
41%
Látom itt is összegyűlt a gyk. krémje aki egyből lepontozza azt akinek más a véleménye. Gratulálok.
2016. aug. 13. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
60%
Bocsi de szerintem is inkább legyen kerti parti, bográcsozás mint ez. Batyus bálról már hallottam de esküvőről még nem. Tényleg elmegy az ember, kiöltözik. Nekem biztos nem lenne kedvem még sütögetni meg főzőcskézni. De ha rokonságod vevő rá ...
2016. aug. 13. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem gáz. A kerti parti jó ötlet, bográcsozás, hidegtálak, gyümölcs, süti. Én is szívesen tartanám otthon ilyen formában, de sajnos nem férnénk el.

Ha valakinek nincs rá pénze, akkor kérjen segítséget egy-két embertől, de az, hogy 50-100 fő 50-100 féle kaját hozzon, az egy vicc.

Így te tudod kontrollálni, hogy mi legyen a kaja, és tudod irányítani, hogy legyen húsos, zöldséges, stb. hasonló arányban.


Így meg majd 40 ember hoz valami sütit, 8 húst, 2 zöldséges kaját.


Szóval kérd meg a szülőket, testvéreket, beszéljétek meg, hogy ki mit csináljon, és akkor ez működhet. Egyéb esetben szerintem rossz a végeredmény.

2016. aug. 13. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Adott esetben nem csak etelt hoznak hanem italt is

Volt aki egy talci sort hozott mas meg 2u bort

2016. aug. 14. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Nem voltam még ilyenen, nem is mennék szívesen. Mástól sem hallottam még, hogy ilyen esküvője lett volna, vagy vendégként ment volna ilyenre.
2016. aug. 14. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem regiben voltunk egy ilyen jellegu eskuvon. Szinten kis letszamu, a csalad es a baratok segitettek a diszitesben, es mindenki vitt kulonfele eteleket. Ez alapjan az volt a tapasztalatom, hogy mindenki marha hamar elfaradt, mert aznap, es mar elotte valo nap is sutottek-foztek, diszitettek. Erdemes atgondolni azt is, hogy azt a rengeteg etelt hol fogjatok tarolni, ha 30-40 fokos meleg lesz. Gyorsan megromlik am minden. Es azok eseteben, akik mondjuk kicsit tavolabbrol erkeznek, etellel, mennyire tudjak megoldani az etel tarolasat, hogy ne romoljon meg mar az autoban. Naszajandekot is vitt mindenki, mert elvart volt, eteleket is vitt mindenki, diszitettunk, es utana takaritottunk is. Az ifju par szamara ez bizony nagyon koltsegkimelo, sot, meg nyereseges is volt, es kimerito a vendegek szamara (akik sajat magukat lattak gyakorlatilag vendegul).
2016. aug. 15. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

szerintem ne csináljátok inkább kevesebb fővel, ha az anyagiak nem engedik, de ne akarjátok családilag megoldani a főzést.

Mi csak a sütemények, torták elkészítését vállaltuk egy kisebb létszámú esküvőnél, de így is ráment egy egész napuk, hogy kész legyen minden. Körülményes volt a kiszállítás is, aztán kapkod az ember, ideges nem úgy sikerül. Nálunk eleve kevesen vállalták első körben hogy besegítenek a sütésben, kérni meg nem akartunk senkit, aztán sokan csak az utolsó pillanatban kapcsoltak és döntöttek úgy, hogy sütnek valamit... persze akkor már nem volt mód egyeztetni, hogy ki mit, miből mennyit. A konyha rendbetételéről még késő este utána nem is beszélve! Én ha újra csinálnám biztos rendeltem volna a sütiket, tortát!

2016. aug. 16. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!