Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Voltatok már batyus esküvőn?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltatok már batyus esküvőn? Milyen volt?

Figyelt kérdés

Felmerült az a lehetőség, hogy ne étterembe tartsuk a lagzit, hanem béreljünk sátrat a telkünkre vidéken. Viszont akkor nem rendelnénk éttermi kaját (csak a tortát), és mindenki hozna ételt, mi is csinálnánk, nagymamák, szülők besegítenének ebbe. 40-50 fő között lenne a vendégek száma.

Milyen lenne ez így? Költségkímélőnek nyilván költségkímélő, de nem furcsa?


2016. aug. 13. 13:22
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
56%
Én még nem voltam ilyenen, nem is hallottam senkit, aki ilyen esküvőt tartott volna, de iszonyú furcsa lenne, szerintem nagyon gáz. Nem látsz vendégül senkit, mindenki hozzon magának kaját..hát..no comment..
2016. aug. 13. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
90%

2x is voltam es nagyon tetszett

Semmi puccos semmi mesterseges semmi megjatszas

Nagyon barati es csaladias volt ugy h az egyiken majd 100 fo volt kicsit az igazi paraszt lagzikra hajazott

Ket hatalmas sator es a kert

Az egyikben volt az etkezes a masikban a tanc

Ket ket oldal volt zart es egymas fele voltak forditva kozte meg vagy 3-4m hely papir viragos fuzerek voltak a satrak kozott plusz egy csomo heliumos lufi feher halvany lila es frisszold szinekkel

Meg volt beszelve ki mit hozz szal nem az h mindenki ugyan azt

Amolyan terulj asztalkam

Az etel.isteni volt a sutik az a nagymama izu

En toltott karajt vittem felszelve hidegen es ket tepsi zsebot

Mindenki kitette az asztalra amit hozzott es onkiszolgalasos alapon lehetett enni

Naszajandeket nem kertek senkitol

De persze azert sokan adtak 5-10 ezrett nekik

Szerintem a legjobb lagzi volt amin eddig voltam


A kisebb is hasonlo volt de az csak a csaladban szukoruen 25-30 fovel

2016. aug. 13. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
66%

Nem furcsa, nem mindenkinek vannak százezrei rokonzabáltatásra és -leitatásra. Egy összetartó, erre vevő családdal és baráti körrel nagyon jól is elsülhet.


Persze itt mindjárt ki leszel osztva, mert az itteni válaszadók szerint mindenki lúzer, aki nem zabáltatja a többszáz fős vendégsereget 12 ezer Ft/fő indulóáron.

2016. aug. 13. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
36%
számomra igénytelennek hat, biztos nem mennék el, ha hívnának
2016. aug. 13. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim válasza:
87%
Gratulálok 4-es, ez aztán teljesen téged minősít... Nem mész el valakinek az esküvőjére, akinek fontos vagy, és szeretné megosztani veled élete legnagyobb örömét, csak mert te igénytelennek tartod az esküvőjét. Mert nincs több százezre megetetni téged. Szép
2016. aug. 13. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
66%
Tudom nem leszek szimpatikus, de nekem nem tetszik az ilyen lagzi. 1. utazzak el a helyszínre (benzin) 2. vegyek egy ruhát, fodrász stb. 3. vigyek ajándékot - ergo nekem is pénzbe kerül másnak az esküvője, és még akkor annyi sincs, hogy megvendégelnek, hanem én vigyem a húst, krumplit stb..szerintem szégyen..Nem arról van szó, hogy százezrekért kell zabáltatni a rokonságot. Ha nincs pénz tartsanak 2 tanús esküvőt, vagy hívjon annyi embert amennyit meg tud vendégelni, de szerintem így elég gáz..
2016. aug. 13. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
80%
Vagy akkor mondják azt, hogy az esküvő után csinálnak egy kertipartit bográcsozással, az megint más, de ne nekem kelljen már vinni a kaját..
2016. aug. 13. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
63%

Hat ott lett volna millok is ra

Pont azert lett batyus mert a legtobb ismeros rokon barat nem gazdag es nem tudtak volna 40-100 ezreket naszajandeoba adni...

Teny h az elejen rendeset akartak, de vegeis nem bantak meg a valtast es ok is nagyon szivesen emlekeznek ra

A.csalad baratok is.jobban ereztek magukat

Pl nem kellet estelyi vagy puccos ruhat huznni (es megvenni akinek nincs) egy.picit elegansabb megfelelt

A szertartas a kertben volt a tancolos satorban


Nem csak az lehet jo ahol szazezreketmilliokat kolt a par ...

2016. aug. 13. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

A batyusban pont az a plane h mem szokas kerni naszajandekot ha adnak az mas de az az elv h ne.csak a.parnak hanem a nasznepnek is olcso legyen de jo

Nem kell kioltozni extran

Siman eleg ha sajat magas lovod be a hajad


Utazni mindenkeppen kell ha batyus ha nem

Mert hiaba a klasszikus eskuvo ha a par teszem azt 200kmre tartja ?

2016. aug. 13. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
87%

6-7-es (gondolom egy személy)


Az esküvő a pár ünnepe, amire a közeli rokonokat és barátokat szokták meghívni. Ha én ebbe a körbe tartozom, elmegyek, és az a minimum, hogy a költségeim odaadom (pénz, nászajándék vagy batyus esetén kaja és pia formájában), de inkább többet. Ha sajnálom tőlük, akkor nem vagyok az esküvőre való. Ergo ha te nem vagy hajlandó ilyen esküvőre elmenni, akkor ne is menj, mert nem tartozol oda.

2016. aug. 13. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!