Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Voltatok már úgy esküvőn,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltatok már úgy esküvőn, hogy a vőlegényen kívül senkit nem ismertetek? Fel tudtatok oldódni, tudtátok jól érezni magatokat?

Figyelt kérdés
2014. aug. 11. 10:10
 1/8 anonim ***** válasza:
egyedül mész egy esküvőre?:) vigyél valakit!
2014. aug. 11. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Voltam úgy, h senki nem jött velem és nem is ismertem senkit csak a szüleimet meg a menyasszonyt. De mivel voltunk páran velem 5 percet nem beszélgettek, kivéve a szüleim, de azok is csak akkor ha ettünk. Egyedül, esküvőre vagy bármi hasonlóra? SOHA! Életem legunalmasabb éjszakája volt...
2014. aug. 11. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem egyedül mennék . Párommal . Csak senkit nem ismerünk a násznépből ,a vőlegény sem rokon ... én nem érzem odavalónak magamat ,de eleget teszek a meghívásnak ,főleg a párom miatt (neki barátja ,munkatársa a vőlegény ),ő nélkülem nem menne ,na meg együtt vagyunk meghívva .
2014. aug. 11. 10:35
 4/8 anonim ***** válasza:
Persze.. Jó asztaltársaságot kaptunk, azőta is tartjuk többekkel a kapcsolatot
2014. aug. 11. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha ferjed mint munkatarsat meghivott, akkor lesznek ott tobbek is akik nem csaladbol vannak. Remelhetoleg asztal tarsasag ezek szerint lett eldontve. Tudod, nem arra kell varni, hogy valaki hozzad szoljon, neked is ugyan annyi erobol telne. Ha mindenki igy gondolkodna, akkor sokan ulnenek mint a szobrok, ahelyett hogy ismerkednenek, jol erezzek magukat. Hogy lehet egy bulin unatkozni? Ez a te hozzaallasodtol fugg.
2014. aug. 11. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
szerintem ha nem egyedül mész, akkor nem kell beilleszkedned. Ketten nem szoktatok pl. táncolni járni vagy moziba? ott be szoktatok illeszkedni?:) tekintsetek erre is úgy, meg egyébként is valószínűleg a hajadon asztalnál fogtok ülni, szóval...ott lesznek más fiatalok is, akikkel lehet partyzni:)
2014. aug. 11. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én úgy is voltam esküvőn kísérőként,hogy csak a páromat ismertem.Se a menyasszonyt,se a vőlegényt,se a násznépből senkit.Igyekeztem összebarátkozni,beszélgetni,megismerni új embereket,én jól éreztem magam és hamar befogadott a társaság.
2014. aug. 11. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Hajadon asztalnál o.O ? Gyermekünk is van már (9éves ) ,ő is jön .Más munkatárs nem lesz ,mivel 2-en dolgoznak . Mindegy ,majd lesz valahogy :D .
2014. aug. 11. 11:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!