Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ha nem fogyasztok semmit az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem fogyasztok semmit az esküvőn, akkor is muszáj fizetni?

Figyelt kérdés
Csak csapvizet innék.
2016. márc. 19. 19:25
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
64%

Akkor természetesen nem kell.


(hülye)

2016. márc. 19. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Miért a hülye?
2016. márc. 19. 19:35
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Foglalod az ülőhelyet mások elől, ha bent van fűteni is kell, no meg a világítás, és a zene. Ezek szerinted ingyen vannak?

:)

2016. márc. 19. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
És ez mennyi lehet kb?
2016. márc. 19. 20:02
 5/17 PearlDiver ***** válasza:
80%
Milyen esküvőn? Mit, hogy fizetni?
2016. márc. 19. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
91%
Csak trollkodik nyugi:)
2016. márc. 19. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Hogy az mennyibe kerülne?

Hát szerintem ha előadsz egy bohóc, vagy bűvész számot a vendégek részére, akkor azzal kompenzálod. Vagy ha a vőlegénynek egy oboázást.

2016. márc. 19. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Nem trollkodom.


Olvastam, hogy ilyenkor a 10-20-30 ezerrel a fogyasztást fizetem ki. De ha nem eszem semmit, akkor nincs fogyasztás.

2016. márc. 19. 23:17
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Most nem tudom hogy ennyire smucig vagy vagy tenyleg nincs penzed nekik adni. Az un menyasszonytancpenzzel nem a fogyasztast fizeted ki (na jo, a parok jo resze altalaban abbol fedezi reszben utolag a kiadasokat) hanem a par kozos eletkezdesebe segitesz bele.

Ha megtehetned de nem akarsz adni akkor minek mesz el az eskuvore ?

Ha anyagilag nem engedheted meg magadnak, akkor ket lehetoseg van :

- elmesz a szertartasra, ha fontos neked a par de a vacsorarol valamilyen indokkal kimented magad,

- ha tenyleg fontos, es annyira kozel alltok egymashoz, akkor valoszinuleg meg fogjak erteni hogy jelen pillanatban nem allsz ugy anyagilag hogy 10-20-30 ezer forintot kiadj a zsebedbol. De pl felajanlhatsz nekik ajandekba valamit ami nem kerul penzbe (vagy nem sokba) csak a munkadba es idodbe. Pl eskuvoi torta megsutese, eskuvoi fenykepalbum osszeallitasa, teremdekoraciohoz valami aranyos elem amit te keszitesz (pl az uktetokartyakhoz tarto vagy kis apro mezeskalacsszivek esetleg becsomagolt drazsek amiket te keszitesz, egyeztetve a menyasszonnyal persze).

En biztos hogy nem haragudtam volna ha valaki nem ad nekunk az eskuvon penzt es tudom rola hogy milyen az anyagi helyzete. Nyilvan volt nalunk is aki tobbet adott es volt aki kevesebbet de nekem az szamitott elsosorban hogy akik fontosak nekem, azok ott legyenek. Es szerintem ha a par valoban kozel all hozzad es ismerik az anyagi helyzeted akkor nem azt fogjak nezni hogy mennyi penzt adsz nekik.

2016. márc. 20. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

az ételt, és a helyszínbérletet a párnak előre ki kell fizetni (ez nálunk pl.: 16 ezer együtt) és ha már meghívtak az esküvőre akkor nyilván kifizették előre a te részed, mivel nem úgy álltak hozzá, hogy ó a kispista csak eljön de nem eszik...

Én teszek rá, hogy ki ad pénzt, mennyit ad, szerintem azok a párok akik azzal foglalkoznak, hogy úgyis visszajön az esküvő ára, megérdemlik, hogy jól pofára essenek. Én nem azért hívok meg valakit, mert majd az illető úgyis legalább a vacsorája árát visszaadja, meg pénzt ad. Sőt ilyen hozzáállással jól tudom, hogy a rokonaink felét nem kéne meghívni, mivel jó ha kapunk egy használt tányérkészletet!

A te hozzáállásoddal viszont inkább nem kéne elmenned az esküvőre!

2016. márc. 20. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!