Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Esküvőn mennyire szokott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Esküvőn mennyire szokott berúgni a férj általában? Rólam lenne szó,29F

Figyelt kérdés
Nyáron lesz az esküvő és lakodalom, de abban a fura helyzetben vagyok, hogy még soha életemben nem voltam esküvőn, így elképzelni sem tudom milyen a férj szempontjából. Nem vagyok egy nagy iszákos de azt hallottam hogy minden esküvőn mindig kegyetlenül berúg a férj. Persze néztem youtube-on esküvői, lakodalmi videókat, de az más.
2016. jan. 18. 16:47
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
89%

És most ettől függ, hogy te mennyire fogsz berúgni?

A részeg ember undorító, akár férfi, akár nő, akármennyire örül.

Ha a férjem berúgna az esküvőn, egészen biztos, hogy elcseszné az egész estémet. Gyűlölöm, amikor részeg. Szerencsére nem is volt ilyen gyakran, az 5 évünk alatt 2x.

2016. jan. 18. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
20%
Az attól függ h van e sofőr vagy 2-en akartok lelépni
2016. jan. 18. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Mivan, milyen sofőr? Milyen lelépés?
2016. jan. 18. 16:55
 4/18 anonim ***** válasza:
96%

De egy hülye vagy...Attól hogy valaki kútba ugrik...de ezt biztos ismered hisz nősülsz. :)


Na jó.Szóval gondold végig hogy meg akarod őrízni a méltóságod, jó házigazda akarsz-e lenni avagy sem.Mert hogy innentől férj leszel, felelősséggel asszonyért, idővel családért, ne úgy kezdd el hogy leiszod madad.Persze ez az Én véleményem...Sok boldogságot! :D

2016. jan. 18. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
96%
Az én férjem a pezsgőn és egy pálinkán kívül más alkoholt nem ivott. De attól még jól érezte magát.
2016. jan. 18. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
61%
Szerintem attól függ, milyen a lakodalom. De én pl nem tervezem teljesen rottyra inni magam, viszont 1-2-3 pálinka simán lecsúszhat. :)
2016. jan. 18. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
76%
Inkább csak mértékkel,de ahogy írtad ez neked nem hiszem,hogy gondot okozna.Ja és ne eröltesd magadba még véletlenül se mert rosszul jársz.Gondolj bele amúgy is ki kell bírnod talpon majdnem egy egész napot másnap hajnalig legalább.Ink. legénybúcsún csapj oda ha muszáj :))
2016. jan. 18. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Hát, nekem vőlegényként nem volt sok időm inni, még a menüt sem volt időm végigenni, a tortánkat pedig a morzsabálon kóstoltam meg.


Nekünk hagyományos vidéki esküvőnk volt, a feleségem és a rokonság minden népszokást beszervezett/megcsinált, cipőrablás, menyasszonyrablás, játékok, ifjú pár különböző szívatásai, különbőző táncok, stb.


Összesen egy feles pálinkát ittam, amit a vőféj adott a lakodalom elején köszöntőként, kis pezsgőt és néhány laza fröccsöt, hogy bírjam a táncot.


Életem egyik legjózanabb bulija volt az esküvőm, igaz, amúgy sem vagyok egy nagyivó.

2016. jan. 18. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Eddig három esküvőn voltam. Valaki mindig kihasználta az ingyenpiát és lerészegedett, de egyik helyen sem a vőlegény volt az. Szép is lenne, a fotós és az összes vendég a párt fényképezi, te meg ott okádsz a sarokban...
2016. jan. 18. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
85%

Esküvője és férje válogatja. Voltam olyan esküvőn is, ahol utólag a férj bevallotta, hogy a lakodalom végéről már csak halvány emlékfoszlányai vannak... de ott mindenki itatta őt, és azt ugye mégsem lehet megtenni, hogy a harmadik nagybácsival már nem koccint :D

Ennek ellenére nem volt gáz, bár a végére már én se nagyon emlékszem, de jót buliztunk.

2016. jan. 18. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!