Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Esküvőn mennyire szokott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Esküvőn mennyire szokott berúgni a férj általában? Rólam lenne szó,29F

Figyelt kérdés
Nyáron lesz az esküvő és lakodalom, de abban a fura helyzetben vagyok, hogy még soha életemben nem voltam esküvőn, így elképzelni sem tudom milyen a férj szempontjából. Nem vagyok egy nagy iszákos de azt hallottam hogy minden esküvőn mindig kegyetlenül berúg a férj. Persze néztem youtube-on esküvői, lakodalmi videókat, de az más.
2016. jan. 18. 16:47
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Én több lagziban is voltam, de egy vőlegény sem volt részeg. Nem mondom, hogy nem ittak, de józan volt mind legalábbis hajnalig biztos, amíg maradtunk. Nagyon gusztustalan, ha a vőlegény vagy menyasszony részeg.
2016. jan. 19. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

Eddig 60+ esküvőn voltam. A vőlegény egyiken sem volt részeg. Spicces talán igen. Szerintem nagyon ciki ha ünnepeltként kiütöd magad. A saját esküvőmön engem is itatott mindenki, de azért tudtam, hogy hol a határ. Egyszer voltam kicsit rosszul amikor a pénzseprésnél fejjel lefelé fordítottak (és előtte a menyasszony cipőjéből ivásnál valaki bekiabálta, hogy a maradék a vőlegényé, ezúton is köszönöm neki). De ott sem volt komolyabb gond, csak mikor harmadszorra ráztak meg, hogy kiessen az apró a zsebemből, akkor jeleztem, hogy örülnék ha mást rázogatnának, valahol máshol. :D


Összegzésképp: nyilván iszol mert esküvőd van, de azért ésszel és mértéktartással, közben SOK VIZET fogyasztva tedd és akkor nem lesz para.

2016. jan. 19. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
Én még olyan esküvőn soha az életemben nem voltam (pedig volt vagy 15-20ban részem) ahol a férj berúgott volna! Ezt nagyon nem illik! A saját esküvőnkön meg főleg nem! Még másén, vendégként hagyján.... Csak annyit igyál, amennyiről még tudod, hogy nem árt meg! Pl. az én férjemet a lagzinkban feszt itatták, ivott is...de neki nem árt meg. Egyáltalán nem rúgott be tőle, de nem is hagytam volna.....
2016. jan. 19. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%

Hát, szerintem elég alpári dolog, ha a férj berúg az esküvőjén. Szerintem azzal lejárattatja saját magát és a feleségét is...én azt hiszem másnap adtam volna be a válást.


Nem arról van szó, hogy ne érezze jól magát és ne igyon, de ismerje a mértékletességet.-nagy gyengeség, ha egy férfi nem ismeri a mértéket.


Az én férjem nem volt részeg, ha jól emlékszem, 2-3 pohár bort ivott összesen, úgy elvolt foglalva mással.-ami ugye érthető?!

2016. jan. 20. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Az én férjem nem szokott berúgni az esküvőkön. Te nem a férjem vagy.
2016. jan. 20. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Mert kötelező berúgni, vagy mi?

Én egy vőlegényt se láttan berúgni (a vendégek se voltak részegek, csak én járok kultúremberek közé? )

2016. jan. 22. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:

" Az én férjem nem szokott berúgni az esküvőkön. Te nem a férjem vagy."


wtf?

2016. jan. 22. 11:39
 18/18 anonim ***** válasza:
100%

Tök jó, hogy te már most azt tervezed és kutakodsz, hogy mennyire lehet istenesen berúgni! :D

Az ilyen emberhez érdemes hozzámenni! :D

2016. nov. 2. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!