Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Szerintetek túlreagáljuk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek túlreagáljuk anyukammal vagy tényleg bunkóság volt?

Figyelt kérdés
Szóval nemrég volt unokatestverem esküvője, a kaját az anyukaja intézte. Én és anyukám vegak vagyunk (most ezzel kapcsolatban ne szóljatok le, legyszi:D), nagynenem ezt tudja is, sőt igazából mindig neheztelt rám emiatt (bár szerintem semmi köze hozzá, meg túlzottan nem is érdekel). De hogy odamentunk, a svédasztalos ételek között meg a pogácsa is tocsogott a zsírban, a vacsoránál meg rizsen kívül semmit nem tudtunk enni, az is csak este 11-kor lett felszolgalva. Az egyik felszolgalo lány nagyon kedves volt, hozott nekünk grillezett zöldséget, almát, tukortojast. Utána mondta,hogy előző héten jöttek unokatesomek ilyen ételkostolóra vagy mire, és ott lehetett volna külön diétás ételeket is rendelni az esküvőre (pl. Testvérem nem Vega, de glutenerzekeny és ezt se vették figyelembe). Amúgy annyira nem érdekelne a dolog, csak hónapokig sporoltuk a pénzt amit nekik adtunk, és azért legalább jól esett volna ha nem sz*rtak volna le ennyire. Úgyhogy azóta nem is nagyon van kedvem beszélni velük, mert nagyon rosszul esett. Szerintetek?
2015. okt. 19. 04:15
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem alap dolog ilyenre gondolni akkor is, ha netán nem ismer a szervező jól minden meghívottat (130 főnél ez igencsak előfordulhat), de ha tudott érzékenység vagy táplálkozási irányzat van, akkor egyszerűen muszáj. Nálunk például alap volt az is, hogy mikor megbeszéltük az esküvői menüt, rákérdeztek (de magunktól is mondtuk), amiről tudtunk, és én is utánakérdeztem olyanoknál, akinél nem voltam tisztában vele és hivatalosak, hogy van-e ételbeli megkötés. Plusz: szintén alap volt a menünél hogy legyen húsmentes választék is (rántott sajt, grillezett zöldség, rántott gomba), amit a vacsora szervező alapból felajánlott.


Nem reagáljátok túl, ez tényleg bunkóság volt.

2015. okt. 21. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
47%
Magyar az ilyen sajna..
2019. jan. 6. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!