Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Elmenjek egy volt osztálytársa...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmenjek egy volt osztálytársam esküvőjére akit én anno nem hivtam meg az enyémre? Nem is találkozunk soha, nem is keressük egymást. Ráadásul ezen a nyáron ez már a 2. meghívás egy szintén volt osztálytárséra.

Figyelt kérdés
Nem értem miért hivnak meg sorra amikor én nem véletlenül hagytam ki őket anno. Mit tennétek a helyemben?
2015. aug. 2. 18:49
 1/6 Interferencia ***** válasza:
Hm. Van, aki szűk családi/baráti körben tartja az esküvőjét, más minden ismerősét meghívja. Viszont a meghívásnak illik eleget tenni, de ha nagyon nem akarsz elmenni, akkor udvariasan mondj nemet.
2015. aug. 2. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szépen megköszönöd a meghívást és jelzed, hogy sajnos nem tudsz részt venni az esküvőn. Sok boldogságot kívánsz nekik és ennyi.
2015. aug. 2. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Utálom az udvariasságból tett hamis kijelentéseket és az udvariasságból cselekvéseket. Maradjanak az emberek őszinték! :( A válaszom a kérdésedre az én világrendem szerint: menj el, ha szeretnél, és ne menj el, ha nem szeretnél. Ilyen egyszerű. Az is lehet, hogy meg szerettek volna hívni, az is lehet, hogy nem akartak kihagyni a többi osztálytárs közül csak. Az, hogy nem hívtad meg a tiédre, engem nem különösebben befolyásolna a döntésben. Ők meghívtak, és ezt nagy becsben tartanám. Szeretnél-e ott lenni velük vagy sem?
2015. aug. 2. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
ha már egyszer gondolt rád, menj el. Ki fogod bírni azt az órát a templomban vagy fél órát a városházán.
2015. aug. 3. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én nem mennék. Ha úgyse beszéltek soha, akkor minek?
2015. aug. 3. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én nem mennék, antiszociális vagyok.
2015. aug. 4. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!