Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Meghívás, de hogyan?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meghívás, de hogyan?

Figyelt kérdés

Egyszer tettem fel hasonló kérdést, de nem sikerült egészen kifejezzem, amit kérdezni akartam, hát megteszem még egyszer...


Szóval az van, hogy szeretném meghívni a közvetlen kollegáimat az esküvőmre, csak még azt nem tudom, hogyan. (Igazán belsőséges viszonyunk van, szinte mint egy jó baráti társaság, beleérte a két főnököt is. Szinte azt mondanám, hogy még a nehézségekben is szépek a napjaink. Sok közös programunk van, igazán segítjük egymás munkáját) Nyílván közülük 4-el van még ennél is jobb kapcsolatom, de a többieket is meghívnám, mert számítanak rá és szerintem sértésnek vennék, ha nem hívnám meg őket. Azért elég nagy létszámról van szó, mert 9-en vannak. Arra gondoltam, hogy meghívnám a "csapatot", aztán aki akarná hozná a párját, aki nem, az jönne a "csapattal" bulizni. Szerintem tolakodás lenne meghívni kollegát családostól, akinek mondjuk a férjével nem is találkoztam még soha, de a kollegával jó barátságban vagyunk? Leterhelni sem szeretnék senkit...


Szóval nem tudom mi lehetne a "jó" megoldás...


2015. jan. 26. 16:12
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha a csapatot hívod meg, akkor kollegaként hívod őket, nem magánemberként.

Szerintem ilyenkor nem illik mást magukkal hozni. De aki akarja, hozhatja. Szeintem te eyben hívd meg a bandát. Ők meg majd eldöntik, hogy hogyan mennek. Ha csak önköltséges buli lesz, akkor mindegy is.

2015. jan. 26. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
? Lehet rosszul fejeztem ki magam, az esküvőmre hívom őket, a lagzi alatt értettem a bulizást.
2015. jan. 26. 16:27
 3/6 anonim ***** válasza:
Kollégákat általában a szertartásra szokták meghívni. Ha baráti kapcsolatban vagytok, akkor nyilván a lagzira is. Azt viszont nem illik kikötni, hogy hozzák vagy ne hozzák a párjukat, akkor sem, ha te nem ismered a párjaikat. Szóval vagy bevállalod, hogy lehet, hogy 18-an jönnek, vagy nem hívod meg őket a lagziba. Persze nem is biztos, hogy mindenkinek van párja. Meg nyilván majd egymás között összebeszélnek, hogy ki hozza, ki nem. Lehet, hogy arra jutnak, hogy nem hozza senki sem.
2015. jan. 26. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem úgy hívd meg őket, hogy szeretettel meghívod őket blabla, kérlek, jelezzétek, ha plusz egy fővel jönnétek, őt is szívesen látjuk. És kész. Majd ők megbeszélik egymásközt, hogy céges bulis feelingre vágynak és egyedül jönnek, vagy hoznak valakit.
2015. jan. 26. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Kedves 3! ÍGy gondoltam, ahogy a 4-es írta, nem úgy, hogy én szabályoznám be, hogy ki hozhatja és ki nem a párját. Arra gondoltam, hogy meghívom a csapatot, aztán döntsék el, ki jön párral és ki anélkül...
2015. jan. 26. 17:19
 6/6 A kérdező kommentje:
*hogy NEM én...
2015. jan. 26. 17:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!