Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ti hogy csinálnátok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogy csinálnátok?

Figyelt kérdés
Szeptemberben lesz az esküvőnk és egy kis családi vállalkozásban dolgozom. Szívesen meghívnám a kollégáimat (11 fő), de ilyenkor illik a családjukat is meghívni, vagy ilyen esetben lehet csak munkatársat egyedül?

2015. ápr. 2. 10:50
 1/9 anonim ***** válasza:
91%
Én kitettem a faliújságra egy meghívót, hogy mindenkit szeretettel várok a SZERTARTÁSRA.
2015. ápr. 2. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
És a főnököket?
2015. ápr. 2. 10:53
 3/9 anonim ***** válasza:
Az elsőnek igaza van, minden kollégára és a főnökökre vonatkozóan is. Csak a kollégák, nem a családjuk, csak a szertartásra, ami után egy pohár pezsgővel koccinthatsz velük, akik csak oda voltak hivatalosak, s megköszönöd, hogy eljöttek. Ennyi.
2015. ápr. 2. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

attól függ mekkora esküvő. hogy belefér -e a keretbe, még +20-30 fő

én akit ismerek az mondta, hogy a szertartásra hívja a kollégákat.

nem volt belőle sértődés.

én az enyémre azt a pár munkatársat hívnám meg a párjával együtt, akikkel jóban vagyok. de mivel ti össz-vissz 11en vagytok, illik meghívni mindet. de szerintem megérthetik ha mondod hogy ne az egész család hanem max 2en

2015. ápr. 2. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
de ez függ attól, hogy milyen a viszony így összeségében velük.
2015. ápr. 2. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Baráti viszony nincs egyikkel sem. De van 3-4 akikkel munkahelyi szinten jóbam vagyunk.


Az nem gáz, ha 3-4-et meghivok a lagzira is, a többieket meg csak a templomba?

2015. ápr. 2. 12:07
 7/9 anonim ***** válasza:
45%
Az esküvőre barátokat és kedves családtagokat hívunk meg. Kollégákat, utcabelieket, ismerősöket és a postáskisasszonyt meg nem.
2015. ápr. 2. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
70%
Szokás kérdése. Mifelénk a kollégákat, vagy a főnököt csak a szertartásra szokták meghívni, és oda akár párral, családdal is jöhetnek. Lagziba csak azokat, akik barátok, tehát ha van olyan kolléga, akivel munkaidőn kívül is összejártok.
2015. ápr. 2. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, döntöttem és csak a szertartásra hívom meg őket! :)


Készítünk össze egy kis "útravalót" aprósütiből, és odaadjuk nekik a szertartás után! :)

2015. ápr. 4. 19:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!