Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Hogy csinálnátok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

H.Orsolya kérdése:

Hogy csinálnátok?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Kb. 15-20 fős kicsi esküvőt szeretnénk, nem vacsorával, hanem ebéddel.

Mi az, amit így is fontosnak tartotok? Mi az amit nem?

(ruha, virág, torta, zene) Bármi ami eszetekbe jut, hogy legyen mindenképp, és mi az, ami elhanyagolható.



2014. júl. 23. 12:54
1 2
 1/13 Kései Sirató ***** válasza:

Én fontosnak tartanám a menyasszonyi ruhát (amennyiben első esküvőd), és szép csokrom lenne, az asztalokon nagyon szép dekoráció - gyertya és virág- és rendelnék egy 20 szeletes tortát.

A zenét CD-ről oldanám meg, zenekart nem hívnék, menyasszonytánc nem lenne, ha van a vendégek között olyan , aki szeret fotózni, őt kérném fel fotózásra..

Meghívókat viszont csináltatnék.

2014. júl. 23. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

A felsoroltakból én a zenét hagynám ki (ha az nálad zenekart, vagy dj-t jelent. )

A többi az olyan, amit egy egyszerű családi ünnepi összejövetelen is megvan, akkor az esküvőn se érdemes kihagyni :)

2014. júl. 23. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm, a válaszaitokat. Meghívó, virág mindenképp lesz. Ami nagyon nagy dilemma az a ruha. Bár első esküvőnk, de már van egy 2 éves kisfiunk.
2014. júl. 23. 13:04
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Én hasonló esküvőt szeretnék majd (1-2 éven belül :) ). És én nagyon szeretnék szépruhát. Nekem az nagyon összefügg az esküvővel. Ez az egyetlen alkalom, amikor lehetőség van rá, szerintem ki kell használni. A kisgyerek is így szerintem jobban összetudja kötni az eseményt azzal, ami tényleg történik... Szóval... én a ruháról nem mondanék le.

Zene az CD, de nálunk senki nincs oda az élőzenéért. (Hacsak nem mondjuk a bécsi filharmonikusokat hívnánk, de ugye nem. :D )

Virágot mindenképp szeretnék, valami mezei stílusút, nem a puccos fajtát.

Viszont a torta az kérdéses, mert nehéz olyat találni, amit 15-20 fő mind szeret. Ezen eddig nem is gondolkoztam....

2014. júl. 23. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
77%
Esküvőfotósként számomra a fotós a legfontosabb és mivel nagyon sok képet látok, ezért egy külföldi kollégát hívtunk meg. Ha számodra fontosak a képeid, akkor felejtsd el a "rokon kattintgat" hozzáállást. Nincs az a rokon akinek megfelelő felszerelése (1,5M Ft alhangon) és azt használni képes szakmai tudása van, ami nem vérzik el egy esküvőn. :)
2014. júl. 23. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
A párom barátja profi fotós, sok esküvőn fényképezett már. Ez meg van oldva :) Nem szeretnénk sok képet, de azért jó lenne egy pár kattintás.
2014. júl. 23. 13:40
 7/13 anonim ***** válasza:
54%

Én amit semmmiképpen sem hagynék ki:


-Fotós (örök emlék és egy jól megválasztott fotós gyönyörű képeket készít)


-Zenekar (ez adja a hangulatot, da ha csak egy kisebb esküvő, akkor egy DJ is megteszi, már 50 ezer Ft-tól lehet találni)


-Menyasszonyi ruha :-)


-Szép csokor


Ami szerintem elhanyagolható, de talán nem is kell elhanyagolni csak minimalizálni az a dekoráció. Szerintem talán ez a legkevésbé fontos.

2014. júl. 23. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Szia!Nekünk ugyanilyen esküvőnk lesz kedden.Nekünk is van két kisgyerekünk.Amit én fontosnak tartottam:


-menyasszonyi ruha,nagy,abroncsos,de nem fehér,hanem ekrü.Ezt nem hagytam volna ki.Hozzá persze sminkes,haj,stb.Fátyol nem lesz,helyette hajdísz.Az ebéden már koktélruha lesz rajtam,szintén ekrü,csipkeruha.


-páromnak megfelelő ruházat,öltönye volt,szép ekrü ceremóniamellényt+nyakkendőt vettünk hozzá.


-a gyerekek ruházata (fiúk),kis mellény,nadrág,csokornyakkendő


-menyasszonyi csokor


-fényképezkedés,műtermi és kinti,de nem túl beállított,gyerekekkel(velük nem is lehet).Magán az esküvőn unokatesó fényképez.


-menyasszonyi torta (ehhez anyukáink ragaszkodtak)


-maga az ebéd

-a gyűrű

-és persze a nászút.


És kb. ennyi is..zene nem lesz,nem táncolunk.Díszítésnek megfelelő az,ami a helyszíneken van,szép mindkettő,az étterem is,az házasságkötő terem is.Meghívó sincs,kimentünk mindenkinek szólni(ez mondjuk lehet h nem lett volna rossz,pár darabot csináltatni,nem egy nagy cucc).Intenzív munka és két kisgyerek mellett még ezt sem volt olyan egyszerű megszervezni..pedig ez már nagyon minimál design-os:)Sok boldogságot:)

2014. júl. 23. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Ruha, fotó, torta, ah kicsi akkor is egyen különleges

Zene legyen jó, de nem feltetlenül kell élő.

Az étel legyen nagyon jó, ksi esküvőn különlegesebb menüt is be mernék vállani, vagy előre 3 félébőlválaszthatóvá tenni.

Vrág is fontos, de az egy szülinapom is nekem.

És legyen nagyon igényes helyen, ami nem feltétlenül luxust jelent.

20 fővel sok oylan helyen elfértek, ahová 100-an nem.



Ami különösen fontos lenn nekem, a helyen az, hogy külön terem, vagy zug legyen, ne egy asztalsor az étterem közepén, ahol sok idegen s van.

2014. júl. 23. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Ui


A ruha estetén nem az fontos, hogy nagy abroncsos mittudom én mi legyen

De legyenigényes, látsződjon, ogy menyasszony vagyok, akár fátyollal atb..

Fehér, vagy közel fehér volna, tuti nem kosztüm, inkább ehhez hasonló

[link]



Egyébkent már volt esküvönk, abronccsal..100feletzi letszámmal, de ha kicsi lett volna akkor így..:) és nyári melegben is hasonlő ruhám lett volna, de késő ősszel volt

2014. júl. 23. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!