Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » 50 fős, vidéki esküvő alapszol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

50 fős, vidéki esküvő alapszolgáltatásokkal 2 millió Ft-ért nem sok?

Figyelt kérdés

Kicsit sokallom...Vidéken lesz:

Kaja: 7000/ fő

Pia: 4000/fő ( röviditalok nélkül!!)

Zenekar: 160.000 Ft 8h-ra (+útiköltség)

Polgári szertartás (kihelyezett) 100.000. Ft

Dekoráció, videós, ruhák, gyűrűk, torta...


A vőfély kedvezményes áron, a fotós ingyen fog dolgozni.


Így is majdnem 2 millióra rúg a számla 50 fővel?!


Ez normális ár?

Hogyan tudnánk ebből lefaragni?

Köszönöm a válaszaitokat


2014. nov. 19. 19:25
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:
52%
#30: Ezért írtam, hogy HA FONTOS. Egyébként valószínűleg eléggé mást értünk profi fotós és normális gép alatt, de nincs ezzel semmi baj. Ha neked elég az, akkor valóban kár rá pénzt pazarolnod. Én azt feltételeztem, hogy a kérdezőnek fontosak a képei. :)
2014. nov. 20. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 anonim ***** válasza:
44%

Szerintem is sok. Mi is 50-en leszünk jövőre, a kaja nekünk is ottan tájt alakul, a pia olcsóbb lesz fényévekkel. A polgári szertartás 10.000 Ft (szerencsére 1 utcával lesz lentebb a lagzi)

A zenekarról meg annyit, kövezzetek meg, de nálunk ismerős fogja a zenét szolgáltatni elektronikus technikával, így az teljesen ingyenes.


Ami az ingyen fotóst illeti, nálunk is az lesz:) szintén ismerős és most végzi a sulit hozzá és iszonyat szép képeket csinál:) Kamerás meg kell a nyavajának, úgy sem nézi vissza többet senki.


Úgyhogy én és a család bevetett minden ismeretséget és behajt minden "adósságot" így 1 millió sem lesz a lagzink:)

2014. nov. 20. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 anonim ***** válasza:
0%
Nagyon drága! Bp Dunakorzón lévő szállodában 1.000.000 forintból meg lehet úszni! Lakosztállyal
2014. nov. 20. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 anonim ***** válasza:
43%

Én az italcsomagot, a videóst, a tortát, és talán még a ruhákat sokallom.

Ja meg persze a kihelyezett szertartás, szerintem ez felesleges. Nekünk is 100 fölé rúgott volna, ha kihelyezettet kérünk, ha viszont bemegyünk a hivatalba, az egy 10esből kijön pezsgővel, zenével együtt.

2014. nov. 21. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 anonim ***** válasza:
53%
#34: Pedig a filmes egyáltalán nem sok ennyiért. Nem vagyok filmes, de akikkel együtt szoktam dolgozni ennek közel a dupláját kérik és Ők sem tartoznak a legdrágábbak közé. Ez egy teljesen reális ár egy közép, közép-alsó kategóriás filmes szolgáltatásaiért.
2014. nov. 21. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 anonim ***** válasza:
0%
szerintem sok az ital és a menü is...
2014. nov. 23. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 A kérdező kommentje:
A fotósunk profi, otthon és külföldön is. Legjobb barátunk,persze csak vendégként szerettük volna látni az esküvön,de ő ragaszkodik a fotózáshoz.
2014. nov. 24. 15:58
 38/40 anonim ***** válasza:
14%

Így persze más a helyzet, ha főállású esküvőfotós az illető, csak a többség ilyenkor egy rokont kér fel, akinek van egy átlagnál kicsivel drágább kompaktja és szépen tud virágokat fényképezni. :)


Sok boldogságot nektek! :)

2014. nov. 24. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 anonim ***** válasza:
A zenekar és a kihelyezett szertartás irreálisan drága. Nekünk 40 ezer volt a kihelyezett szertartás tavaly.
2017. febr. 14. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 anonim ***** válasza:
0%
#39: A zenekar ennyiért NAGYON olcsó. Egy négy fős formáció ennek a dupláját is simán elkéri ha jók, ha többen vannak akkor pedig még többet. A kihelyezett szertartásról pedig annyit, hogy tudok olyan budapesti helyszínről ahol 170.000 Ft volt az ára 2015-ben.
2017. febr. 14. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!