Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mit szóltok ehhez a ruhához?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szóltok ehhez a ruhához?

Figyelt kérdés

[link]

Már eldöntöttem, hogy hasonlóm lesz, de kiváncsi vagyok, hogy ki mit szól hozzá!

Sokan válaszoljatok, kérlek! Köszönöm.


2010. jan. 18. 00:39
1 2 3 4 5
 31/46 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon szép.

Nekem augusztusban lesz, de mi még nem tervezünk semmit, párom nem is akarja még szervezni-tervezni.

2010. jan. 18. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/46 anonim ***** válasza:
100%
szexi :)
2010. jan. 18. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/46 anonim ***** válasza:
100%

Szép a ruha!

De a modell hihetetlen bamba. Ilyen bután csak egy modell tud nézni a fotós kedvéért. Katasztrófa!

De a ruha tényleg csodaszép! Nem túlcicomázott, kiemeli a jó alakot. A templomban (ha lesz), egy boleróval jól ki lehet egészíteni.

Gratulálok a választáshoz! Remélem, ha felveszed, te sokkal szebb leszel, mint ez a bamba nő. :-D

2010. jan. 18. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/46 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon szép a ruha :) Sok boldogságot! :D
2010. jan. 18. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/46 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon szép, de természetesen csak akkor fog jól állni ez a fajta ruha ha tökéletes alakod van!

Sok boldogságot:)

2010. jan. 18. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/46 anonim ***** válasza:
68%

tyegyük hozzá, h ez modell, kb 180cm, és kb 55kg. tudsz te is hasonló arányokat produkálni??? ha nem, akkor inkább röhejes lesz az összhatás, mintsem gyönyörű.

bár a ruha önmagában tényleg szép. viszont ha te is jól szeretnél kinézni benne, akkor naponta 1 óra kemény edzés....

2010. jan. 18. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/46 anonim ***** válasza:
100%
de most miért "okítjátok" a kérdezőt, hogy szép, de majd nem tud mozogni benne, meg ha nem 180 cm magas meg 45 kg, akkor hogy fog mutatni benne? Lehet hogy magas és jó alakja is van. Gondolom , szélesebb idomokkal nem ez a ruha tetszene neki....
2010. jan. 18. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/46 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenki válaszát!

Nem vagyok bizonytalan, csak kiváncsi voltam, hogy olyan emberek mit szólnak hozzá,akiket nem ismerek.

Alakom megvan hozzá, szóval azzal nem lesz gond.

Nem lesz táncolás, csak egyszerü vacsora. Csak szeretnék valami nem hagyományos, valami különleges ruhát.

2010. jan. 18. 10:27
 39/46 A kérdező kommentje:

Köszönöm kedves utolsó!

Mivel én is modell voltam, jó alakom van hozzá.

Ha 120kg lennék, akkor nem ilyen ruhát választanék

2010. jan. 18. 10:29
 40/46 anonim ***** válasza:
87%
Gyonyoru! Sosem mennek ferjhez abroncsos ruhaban. Ugy ereznem magam mint egy nagy, kover muffin.
2010. jan. 18. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!