Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mit szóltok ehhez a ruhához?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szóltok ehhez a ruhához?

Figyelt kérdés

[link]

Már eldöntöttem, hogy hasonlóm lesz, de kiváncsi vagyok, hogy ki mit szól hozzá!

Sokan válaszoljatok, kérlek! Köszönöm.


2010. jan. 18. 00:39
1 2 3 4 5
 11/46 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon tetszik, bár én nem ilyet szeretnék. De csodaszép.
2010. jan. 18. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/46 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon szép.
2010. jan. 18. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/46 anonim ***** válasza:
84%
Én majd 1x abroncsost szeretnék,de ez tényleg gyönyörű. Én elhagynám a bordó övszerűséget.Leginkább a felső rész tetszik. És sok boldogságot!:)
2010. jan. 18. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/46 anonim ***** válasza:
88%
Nagyon szép:D
2010. jan. 18. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/46 anonim ***** válasza:
93%

Varrónő vagyok,és túl a menyasszony koron.

A ruha szép,de az én izlésem szerint egy menyasszonynak ez túl kacér.Sem a túl mély dekoltázs,és a csipkebetét a mellrészen nem illik egy menyasszonyhoz.( Főleg tempolmban nem )Túl sokat mutat meg a melleidből.A bordó őv pedig nem igazán illik a fehérhez.Inkább egy csipkével borított fehér övet tudnék elképzelni.Ez menne is a felsőrész csipkebetétjéhez.

A fő kifogásom még sem ez,mert ízlések és pofonok különbözők,no meg a divat is meghatározó.A baj ezzel a ruhával,hogy sem leülni,sem táncolni nem lehet benne.Mielőtt mellete döntesz,próbáld fel,és ülj,járj benne,nehog a lakodalomban érezd magad kényelmetlenül.

Amúgy sok boldogságot kívánok nektek.

2010. jan. 18. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/46 anonim ***** válasza:
100%
NAgyon szép, nekem is bejön, bár biztos sokba kerül, amit én nem tudnék megfizetni,de el tudom képzelni, bár a piros nélkül is megnézném.
2010. jan. 18. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/46 anonim ***** válasza:
82%
Ez az egyik legszebb ruha, Sok Boldogságot!!!!
2010. jan. 18. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/46 anonim ***** válasza:
85%
ennyire bizonytalan vagy? Ha meg eldöntötted, minek kérdezed?
2010. jan. 18. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/46 anonim ***** válasza:
100%
nagyon szép!de ehhez tökéletes alak kell!!
2010. jan. 18. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/46 anonim ***** válasza:
100%
Az ember életében ez nagy nagy, és azt ruhát vegye fel ami neki tetszik. Csak egyetlen egy tanács. Tudod mi lenne ehhez a ruhához még ami nagyon szép kiegészítő lenne, és nem lenne olyan kopasz a felsőtested. Valami fehér csipke boleró, és akkor a templomba is alkalomhoz illő, és nem kihívó lenne az öltözéked. A lakodalomba pedig már leveheted a bolerót.
2010. jan. 18. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!