Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Hol szokas tartani az eskuvot?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol szokas tartani az eskuvot? A volegeny, vagy a menyasszony lakhelyen? Vagy az mindegy?

Figyelt kérdés
2010. jan. 11. 21:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
szerintem megegyezés kérdése! Unokatesóméknak úgy volt pl az esküvőjük, hogy a polgári esküvő a vőlegény lakhelyén volt pénteken, másnap pedig szombaton a menyasszony lakhelyén az egyházi!
2010. jan. 11. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

eddig ahol voltam, ott a lányos faluban volt.

anyumnak itt pesten volt, hiába vidéki a család, mert a nagyim szégyellte apámat, és nem akarta odavinni :) mondjuk apámat én is szégyellem :)

najó, elkalandoztam...


szóval szerintem erre nincs bevett szokás. beszéljétek meg.

2010. jan. 11. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem az egyházi a menyasszony lakhelyén, hogy a lány idős rokonai láthassák, hogy bizony az ő templomukban van. :D Az idős néniknek fontos ez.

A fiút meg nem féltik annyira és sztem emiatt nem is annyira fontos neki a közeli templom.

2010. jan. 11. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Mindegy szerintem. Anyuéknak mondjuk anyu falujában volt, de ez részben azért is, mert a nagyszüleim gondozták az ottani templomot, így adott volt a hely, ráadásul apám családja (ő akkor már Pesten dolgozott, szóval az apja és az őt gondozó egyik tesó a gyerekeivel) egy roskatag viskóban éltek, nem volt alkalmas se esküvőre, se elszállásolni a vendégeket. Még én is emlékszem arra a romos állapotra, csak nagyapám halála után tudták lakhatóvá tenni rendesen.
2010. jan. 11. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat, csak van egy problema, hogy faluban laktam, de elkoltoztunk varosba, es a vendegsereg nagyobbik resze pedig a parom felol van, es az eskuvot egy teljesen mas varosban kellene tertani, ahol sem en, sem o nem lakunk. Es eleg messze van az en rokonsagomnak, tehat nem tudjuk mi tevok legyunk. Szoval bonyolult a helyzet.
2010. jan. 11. 21:45
 6/12 anonim ***** válasza:
Nálunk is a lány lakhelyén tartják az esküvőt,de szerintem ha ez a helyzet nálatok,akkor ott tartsátok ami mindenkinek,vagy legalább is a többségnek jó :)Sok boldogságot!
2010. jan. 11. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
77%
Teljesen mindegy, hol tartjátok az esküvőt, ott érdemes, ahol olcsóbban meg tudjátok oldani a máshonnan jövők elszállásolását. Legegyszerűbb ilyenkor eleve szállodában megrendezni az esküvőt.
2010. jan. 11. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg nézzetek ki egy iskolát, tornateremben lehet a lagzi a kollégiumi részen meg alhatnak. Nem kell kidobálni a pénzt szállodára.
2010. jan. 11. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
45%

Előzőnek:

Esküvőre nem csak fiatalokat szoktak meghívni. El tudsz képzelni felnőtt embereket, esetleg a nagyszüleidet, ahogy egy kollégium lepukkant közös zuhanyzóját használják, netán éjjel kirohangálnak wc-re? Ha már meghívok valakit egy esküvőre, nem nomád körülmények között szállásolom el.

2010. jan. 11. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
23:28 - Egyik unokatesómék kibéreltek egy sulit a kollégiumával, és ott volt az esküvő. Az idősebbek és a kicsi gyerekek is tökéletesen meg voltak elégedve a szállás minőségével (ami gyakorlatilag csak pár órás alvásra szolgált, mert utána mindenki ment dolgára). Ez nem nyaralás, hanem lagzi, nagyon praktikus megoldás a kollégium, ráadásul klasszisokkal olcsóbb, mint egy szálloda.
2010. jan. 12. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!