Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Házi smink és haj?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Házi smink és haj?

Figyelt kérdés
Idő hiányában nem tudok fodrászhoz és kozmetikushoz menni. Meg tudom csinálni a hajam és a sminkem, az nem gond. Tartósság lenne a kérdés. Milyen szemfestéket ajánlotok, ami nem csomósodik össze, nem kenődik el? És a hajamra mit tegyek? Lakkot nem szeretnék. Be csavarok nagy hullámos ra, nem kell minden szálnak a helyén maradnia, de jó lenne, ha nem nyúlna ki teljesen a nap végére.
2014. jún. 12. 07:04
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Nagyon helyesen írták előttem hogy megéri beruházni egy szemhéjalapozóra, viszont abból sem mindegyik jó sajnos (tapasztalat).

Szerintem a legjobb az Etude House Proof 10 termék ( [link] Ez egy koreai termék, eBay-ről meg tudod rendelni, kb. 1400 Ft-ba kerül, szállítás ingyenes.

Én innen rendeltem meg( [link] kb. 10 nap alatt meg is érkezett, gondosan be volt pukkadós fóliába csomagolva és még egy kartondobozba is be volt rakva. Nagyon elnyerte a tetszésemet ez a dolog, nem ül össze pár óra alatt egy csíkba a szemhéjfesték az ember szemén, könnyű eloszlatni és nekem nagyon jól megtapad benne bármilyen festék.

Ezt tudom ajánlani, hogy ezt rendeld meg, és ahogy valaki írta, az esküvő előtt csinálj próbasminkes napokat, hogy lásd mi bírja és meddig. :)


Remélem tudtam segíteni és neked is beválik ez a szemhéjalap :)

2014. jún. 12. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!