Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Egy vőlegénynek ez mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy vőlegénynek ez mennyire jó smink?

Figyelt kérdés

http://www.youtube.com/watch?v=mosby-MIivU


A barátnőm sminkes, és ő mutatta, hogy külföldön már ilyenek a trendek.


2014. jan. 14. 15:41
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
86%
A vőlegény ehhez mit szólna?
2014. jan. 14. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
82%
külföldön=Kínában? Itthon ziher hogy körberöhögnék:D
2014. jan. 14. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
43%
Nekem tetszik. ;) Szép lett az arcbőre tőle.
2014. jan. 14. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 A kérdező kommentje:
A barátnőm férjének volt sminkje, de csak folyékony alapozóval kente ki, mást nem használt. Fiúk véleményére is kíváncsi vagyok! Bevállalnátok a nagy napra?
2014. jan. 14. 15:49
 5/42 anonim ***** válasza:
87%

Soha.

Nevettem volna nagyon ha a feleségem ilyennel elém áll.Bár sosem tenné.

Részemről elég volt,hogy megmosakodtam,borotválkoztam,és bekentem a megszokott arckrémemmel az arcom.

33/F

2014. jan. 14. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:
74%

Szuper, ha a "menyasszony" is férfi lesz.

Főleg a szemfestésen mosolyogtam jót. Lehet, hogy prűd vagyok, de egy férfi ne legyen már kikenve, az esküvőjén sem!

2014. jan. 14. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 anonim ***** válasza:
42%

Én bevállalnám.


Még nem sminkeltek ki, nem tudom milyen lennék sminkelve. 25/F

2014. jan. 14. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 anonim ***** válasza:
74%

Szerintem nem igazi férfi, akinek a smink tetszik. Minek egy pasinak bababőrt csinálni? Hová tűnik akkor a férfiassága? Én biztos nem nézegetném az esküvői fotókon a sima kis bőrét, amikor nem olyan.


Persze ez csak az én véleményem. Mondjuk én a nőkön se szeretem az alapozót meg a púdert. Kikenik magukat otthoni fénybe, nem is tudják, milyen nagyon visszataszítóak a napon, természetes fénynél.

2014. jan. 14. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim ***** válasza:
88%

Ez NEM vőlegénytrend, hanem egy fellépősmink!


Odáig, hogy a tisztítás, hidratálás, tág pórusok láthatatlanná tétele, fényvédelem, sötét karikák elmaszkírozása... OKÉ!

De a guyliner és a szemhéjfesték utcára már túlzás. Odaát se űzik ezt a részét a sminkelésnek a hétköznapi férfiak. :)

És az odaát, nem Kína. Koreai a videó. :)

2014. jan. 14. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim ***** válasza:
76%

Borostához hülyén néett volna ki a férjemen az alapozó... (esküvőre is borostás maradt,hisz ő mindig borostás,sosem borotválkozik,csak lenyirja rövidre)


Én nem tudnék férfiként nézni egy pasira,ha ki van sminkelve.

2014. jan. 14. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!