Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Egy vőlegénynek ez mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy vőlegénynek ez mennyire jó smink?

Figyelt kérdés

http://www.youtube.com/watch?v=mosby-MIivU


A barátnőm sminkes, és ő mutatta, hogy külföldön már ilyenek a trendek.


2014. jan. 14. 15:41
1 2 3 4 5
 11/42 anonim ***** válasza:
57%

15:57 vagyok még


És a fénylő bőrre hivatkozni hülyeség,profi fotós eltünteti az utolsó kis pattanáskezdeményt is.

2014. jan. 14. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/42 anonim ***** válasza:
18%
egy napra ok,a nagy napra,máskor nem..
2014. jan. 14. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/42 anonim ***** válasza:
59%
Ha a mennyasszony is pasi, akkor minden ok
2014. jan. 14. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/42 anonim ***** válasza:
57%
A esküvőnkön ki volt sminkelve a férjem, nem ellenkezett miatta.
2014. jan. 14. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/42 anonim ***** válasza:
56%
csak a szalagavatómon volt smink rajtam (a barátnőm miatt), azóta sem
2014. jan. 14. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/42 anonim ***** válasza:
67%
Szerintem egy pasi ne sminkelje magát még az esküvőjére se.. (Az más dolog, ha egy színészen, előadón smink van, az munkájához tartozik.) A videóban szereplő fiú nagyon homáros, szerintem túlzás, főleg a szemei. Én nő létemre nem kenek magamra ennyi vakolatot.
2014. jan. 14. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/42 anonim ***** válasza:
96%
szerintem ez így sok
2014. jan. 14. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/42 anonim ***** válasza:
69%

Nem értem én, hogy mire jó ez... Miért nem lehet a mai világban igazán szép valaki smink nélkül??? Annyira megszokott lett, hogy sok nő már ki sem meri nyitni az ajtót egy kis smink nélkül. Szerintem teljesen elveszi az emberek eredeti önbizalmát. Mert oké, hogy sminkben mindenki szebb, de a nők hozzászoknak ahhoz az archoz, amit sminkelés után látnak a tükörben, és ezek után nem látjak szépnek az ,,eredeti" arcukat. Tehát nem lesz nélküle önbizalmuk. Ez már sajnos megszokott a nőknél.DE!!! A férfiakat minek ebbe belekeverni??? Szerintem egy férfin még az esküvőjén se legyen smink. Mert miért lenne? Én is osztom a véleményt, hogy egy férfinak ne legyen olyan az arca mint a babapopsi. Egy férfi akkor férfias, hogyha vannak minimális kis hibák, esetleg ráncok az arcán.

És ezt a babapopsi stílust haggyuk meg a koreai modell és zenész fiúcskáknak. Egy férfi nem ilyen.

2014. jan. 14. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/42 anonim ***** válasza:
48%
Szerintem túlságosan fiatalnak néz ki a srác így kisminkelve, inkább kisfiúnak, mint felnőttnek. Én nem szeretném, ha a páromnak olyan babaarca lenne mellettem, mint egy 10 évesnek, én meg az anyjának tűnnék mellette. Beszéltem vele is a dologról, de még az alapozót sem szeretné, szóval nem erőltetnék rá semmit. Pasitól függ a dolog, van aki biztosan eltűrné, ő nem olyan.
2014. jan. 14. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/42 anonim ***** válasza:
43%
komolyan elgondolkodtam volna a kapcsolatunk jövőjén, ha a férjem ilyesmibe belement volna...
2014. jan. 14. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!