Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Egy vőlegénynek ez mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy vőlegénynek ez mennyire jó smink?

Figyelt kérdés

http://www.youtube.com/watch?v=mosby-MIivU


A barátnőm sminkes, és ő mutatta, hogy külföldön már ilyenek a trendek.


2014. jan. 14. 15:41
1 2 3 4 5
 21/42 anonim ***** válasza:
90%

Egyetértek azzal, hogy jó dolog a "smink" a vőlegénynek, a fotók miatt... De egy férfisminkhez ez már sok..minden csak nem férfias..

Én smink alatt csak a bőrhobák elfedését, és a bőr csillogásának megakadájozát értem..

Szájfény, szmöldök... Stb az már sok.....sőt...sokkoló. :o


Remelem azért ezt a trendet jó sokáig nem veszik át itthon...

2014. jan. 14. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/42 A kérdező kommentje:
Akkor a sminkesek erőltetik, hogy több legyen a bevételük?
2014. jan. 14. 16:49
 23/42 anonim ***** válasza:
38%
Akadályozását mármint.. ( pirul)
2014. jan. 14. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/42 anonim ***** válasza:
56%
A legfontosabb kérdés: mit szól ehhez a vőlegényed? Mert végülis az övé a döntés, ne más véleménye érdekeljen titeket.
2014. jan. 14. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/42 anonim ***** válasza:
41%

Azért a videón látható fickó koreai, akiknek nagyon-nagyon fontos a külső megjelenés, és a férfiak is elég nőiesek.

Én utálnám, ha a barátom sminkelgetné magát, még én sem szoktam :D

2014. jan. 14. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/42 anonim ***** válasza:
83%
Koreában divat csak tudtommal. De ott a férfiak is eléggé nőiseek, ott más a divat mint nálunk. Itthon, de szertinem a környező országokban is sírva körberöhögnék.
2014. jan. 14. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/42 anonim ***** válasza:
56%
Párom elszörnyülködött :) szerintem ha karikás a szeme vagy fénylik a bőre egy férfinak, akkor a fotózás miatt belefér egy kis korrektor és púder, de ez a szem és szájfestés túlzás. Egy modell fiúnak a kifutóra oké, de esküvőre nagyon nem. Egyébként én is akartam egy kis szem alatti karika eltüntetést a férjemen az esküvőn, de nem tetszett neki az ötlet, így a fotós retusált egy kicsit :)
2014. jan. 14. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/42 anonim ***** válasza:
47%
Ha metroszexuálishoz mész hozzá, annak biztosan tetszene. Ha pedig férfihez, akkor ha egészséges gondolkozású, nem fogja sminkelni magát ;)
2014. jan. 14. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/42 anonim ***** válasza:
100%
Az alapozo es a szem alatti karikak eltuntetese rendben van, de a szemkontur es szajfeny nekem mar sok.Bar teny, hogy jobban nezett ki a fiu sminkben, a lathato smink inkabb maradjon meg a noknek.
2014. jan. 14. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/42 anonim ***** válasza:
43%
Nekem ez nem jön be. A videón levő srác is jobban tetszett előtte... nyilván divatlapos fotózáshoz, fellépéshez oké, de esküvőre... nem. Nálam ami még belefér, az az ajakápoló és a kirívó bőrhibák eltüntetése, meg esetleg púder vagy mattító lapok a bőrfényesség ellen. De nekem az esküvő attól szép, hogy a párom úgy van ott, ahogy megszoktam és szeretem, meg egyébként sem férfias a szemfesték...
2014. jan. 14. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!