Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Egy vőlegénynek ez mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy vőlegénynek ez mennyire jó smink?

Figyelt kérdés

http://www.youtube.com/watch?v=mosby-MIivU


A barátnőm sminkes, és ő mutatta, hogy külföldön már ilyenek a trendek.


2014. jan. 14. 15:41
1 2 3 4 5
 31/42 anonim ***** válasza:
60%

Jesszus!!! És ezt mégis kinek a vőlegénye hagyná? :)


Én még viccből se kérnék ilyet tőle, körberöhögne, az biztos.

Minek kifesteni a pasi szemét feketével és főleg: MINEK SZÁJFÉNY??? :D :D :D Ezt egy ép pasi sem hagyná!

Az én vőlegényem elég sokat cicomázza magát a tükör előtt, de erre tuti rávehetetlen lenne, és persze én sem akarnám. MINEK? :D

2014. jan. 14. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/42 anonim ***** válasza:
49%
Jézus szíve!
2014. jan. 14. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/42 anonim ***** válasza:
62%
Ez a smink sok, ráadásul rossz. Alapozó, púder oké, még talán a szemöldök is, mert elég aszimmetrikus neki. De a szem- és szájfestés nem tetszik.
2014. jan. 14. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/42 anonim ***** válasza:

Az én férjemen volt "smink". Ez csak egy kis korrektorból meg alapozóból állt (benne volt az én sminkem árában, szóval ingyen volt), hogy az apróbb bőrhibákat, karikát elfedje. Amúgy is bababőrre borotválja magát (nekem is így tetszik a legjobban), szóval a szőrrel nem volt probléma. Ettől nem lett metroszexuális, csak nem akarta, hogy mellettem csillogjon az arca, meg lássák, hogy izgulásában keveset aludt éjjel :D

De ami a videón van... A szemfesték meg a szájfény sok, erre biztosan nem tudtam volna rávenni és nem is akartam! Egy vőlegénysmink odáig terjedjen, hogy a csillogást és az apróbb hibákat elfedjék, ha már a menyasszonyt "tökéletesre" sminkelik, többre ne!

2014. jan. 14. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/42 anonim ***** válasza:
76%
Szájfényt használnak a mostani 20 év alatti srácok. Férfiakra nem jellemző.
2014. jan. 14. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/42 anonim ***** válasza:

Ázsiai K-popos gyerek videójával ki a picsä próbálja meggyőzni az európai embereket, hogy ez normális, meg trend?


Az ázsiaiak mások. Nem rossz értelemben, de mások.


Ezt nem ismeri senki?


Ázsiaiak, talán soha nem értjük meg őket:


[link]


Náluk ez is menő, meg divatos meg stb.

2014. jan. 16. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/42 anonim ***** válasza:
55%

Kerestem egy oylan sminket, amit europid férfira készítenek.. Direkt olyat, ahol tesznek a szájára is, és szemöldök, szempillára is, hogy legyenösszehasonlitási alap...

(Igazávból, mint írtam szerintem a szem festése felesleges, a szájfny is, bár, a szájára a férjem a hétköznapokon is használ apolót, nem szájfényt:) mert amúgy véresre cserepedik a szája:( mert telt pittye van)


[link]

Ennyit én normálisnak tartok... De amit látszik az gáz, mint a "sztájliszt" Márknak

2014. jan. 16. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/42 anonim ***** válasza:
44%
37, szegénynek minek nyírták le a szakállát? Attól sokkal jobban nézett ki, mint szakáll nélkül sminkkel... Jézusom, miért nem 40 évvel korábban születtem, nem kellett volna ezt megérnem..
2014. jan. 16. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/42 anonim ***** válasza:

Azért mert olyan szakállal senki nem nősül..(neekm is jobban tetszik arcstörzettel... De a vöröslő foltos orra kevésbé mutat a képeken, mint utána

(A férjem is egyet ért)


37

2014. jan. 16. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/42 anonim ***** válasza:
27%

Konkrétan nem lennék rá hajlandó. És elgondolkodnék, hogy a jó nőt választottam-e.

30 /f

2014. jan. 18. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!