Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mikor csinálták a sminked és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor csinálták a sminked és hajad? Amikor már rajtad volt a ruha vagy előtte?

Figyelt kérdés
Egyrészes ruhám lesz, igaz, a kivágás igen nagy, ezért bele tudok bújni úgy, hogy ne érjen az arcomhoz. Viszont felmerült bennem, hogy a hajat és a sminket mikor kellene csinálni? Igazából ruhában is el lehet készíteni a sminket, elvégre egy törölközőt vagy bármit rá lehet teríteni a felsőre, viszont nem túl kénylemetlen plusz 2-3 órát elücsörögni a ruhában? Vagy hozzak ennyi áldozatot a szépségért? :-D

2014. márc. 29. 10:47
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Én előtte voltam.A ruha volt az utolsó ami rám került.
2014. márc. 29. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Ditta323 ***** válasza:
100%
Nekem is. Én először fodrásznál voltam és utána sminkeltek, majd a végén ruha. Hajam sem ment szét, meg a smink sem :)
2014. márc. 29. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Jégtánc ***** válasza:
100%
Nekem is előbb a frizurámat csinálta a fodrász,aztán smink és utána vettem fel a ruhám.Érdemes cipzáros felsőt felvenni a fodrászhoz és sminkeshez is.
2014. márc. 29. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem tusolás- smink- fodrász- ruha


Azért mert a fodrász mondta, hgy a sminkesnek nehéz figyelnie a hajra is kényelmesebb neki ha én rendesen hátra tudom dönteni a fejem stb...


Plusz tuti nem gyűrtem volna. Aruhát a sminkszékben és a fodrásszékben..

Plusz sminkehez én mentem, csak a fodrász jött házhoz..

2014. márc. 29. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Jah és a ruhát alulról kell felvenni( mármint amikor fróbáltam én is felülről vettem...de elmondtak, hogy hgy kell alulról, neked otthon könnyebb alulról felvenni..a szalonban adjak rád fentről..

/ nekem ezt mondták/

2014. márc. 29. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nekem is a ruha volt az utolsó. A ruha akkor került rám, mikor már üvöltött a vőfély a ház előtt, unokatesóm meg rohant be, hogy úristen, ITT VANNAK, ITT VANNAK aztán adták rám a ruhát gyorsan. Kicsit elcsúsztunk, mert az egész rokonságom messziről jött hozzánk, így az autóban nem abban a ruhában voltak, hanem nálunk öltöztek át. És mindig minden szoba, fürdőszoba foglalt volt. Úgyhogy kisminkelve, megfodrászolva mászkáltam pizsamában, rajtam röhögött mindenki, hogy milyen nyugodt vagyok. Tényleg az voltam, de hát nem is volt hol öltöznöm pont nekem. :) De nem is bántam, mert nekem hagyományos abroncsos ruhám volt, és elég rossz lett volna úgy mászkálni a házban a bútorok, meg mindenki közt. (Télen volt az esküvő, így nem kint volt a vendégfogadás.) Se a hajam nem ment szét, se a sminkem, mikor felöltöztettek.
2014. ápr. 1. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
5-ös, és az abroncsot úgy hogy lehet felvenni, ha alulról veszed fel?
2014. ápr. 3. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Úgy kell, hogy leteszed az abroncsot, ráigazítod a ruhát és beleállsz a lyukba:) nem tudom jobban elmondani:)

De a szalonban tök jól megmutatják;-)

2014. ápr. 3. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Érdekes én mindent felülről vettem fel otthon is. Nem is modnta a szalonban a csaj, hogy máshogy kéne.
2014. ápr. 3. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Köszi, így olvasva már tényleg így logikus:D
2014. ápr. 3. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!