Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Házi smink és haj?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Házi smink és haj?

Figyelt kérdés
Idő hiányában nem tudok fodrászhoz és kozmetikushoz menni. Meg tudom csinálni a hajam és a sminkem, az nem gond. Tartósság lenne a kérdés. Milyen szemfestéket ajánlotok, ami nem csomósodik össze, nem kenődik el? És a hajamra mit tegyek? Lakkot nem szeretnék. Be csavarok nagy hullámos ra, nem kell minden szálnak a helyén maradnia, de jó lenne, ha nem nyúlna ki teljesen a nap végére.
2014. jún. 12. 07:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
81%

Én is házilag csinálom a sminkem az esküvőmre. Szemre ami nekem bevált:


- Astor Perfect stay vízálló nagy krémes szemceruza

- Maybelline Big Eyes szemhéjpúder

- Miss Sporty szemceruza

- Maybelline Colossal Volume Express vízálló spirál-ezt főleg ajánlom, egyszer rajtam volt amikor elkapott egy özönvíz szerű sírás és még jól meg is dörzsöltem és meg sem mozdult


Én úgy csinálom, hogy krémes szemceruzával kezdek, aztán az ujjbegyemmel eligazgatom, utána a púder legvilágosabb színével az egészet bekenem és ujjbeggyel azt is megigazgatom.


Már próbáltam, nekem egész nap fennmaradt. :)

2014. jún. 12. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
93%

Szerintem szemfestékhez próbálj ki egy primert [link]

Én biztos csinálnék próbasminkes napokat :-)

Hm, a haj már más kérdés... Szerintem lakk nélkül nem nagyon fog menni. Mennyire szokta tartani a hajad a formát? Szerintem ha nem lesz feltűzve, házilag kb. megoldhatatlan, hogy kibírja estig nyúlás nélkül :-( De hátha van itt, akinek van ötlete.

2014. jún. 12. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
94%

Nekem a fodrász minden egyes tincset lefűjt nem ragadós, nem keményre száradós hajlakkkal..

Tartős volt, de nem egyben mozgott a hajam:)


Smint:

Lehet kapni rögzítò sprét...

Egy fontos ezzel kapcsolatban: min 1 m ről kell fújni!

Egyébként nekem a Sleek paletta vált be.


De itt is érdemes minden smink fázist betartani

Alapozás, smint rögzítés a krémes állagúakat poral, majd még a rögzítőspré..



Egyébkent ha neked lesz időd megcsinálni, akkor a szakember gyorsabban lenne kész, (nekem kijöttek házhoz)a fodrász 15-20perc alatt rakta össze hajsütéssel együtt a hajamat, (egyedül is lett volna ennyi, főleg ha elsőre nem sikerül)

2014. jún. 12. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
93%

a hajad: ha nem akarsz lakkot tenni ra, akkor amikr meg vizes egy kis habot oszlass el rajta egyenletesen, ahova a hullamokat szeretned.

smink: ha tartos sminket szeretnel, van szemhelypuder alapozo, vagy sima alapozot tegyel a szemhelypuder ala, kulonben osszecsomosodik( keves is eleg)

gyakorolgass elotte, szeritnem szepen meg tudod te is csinalni! en a sminkemet tuti nem biznam senkire, de en nagyon profi vagyok mar amator szinten :)

2014. jún. 12. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Hullámos tincsekhez nincs tippem, de ha meggondolod magad es kontyot csinalsz, nekem bejott a hairigami, szepen tartotta a hajam az eskuvon.
2014. jún. 12. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
32%
Bocs, csak egy kérdés: Hogy-hogy idő hiányában nem tudsz menni fodrászhoz? Nem gondoltad mikor tervezted az esküvőt, hogy azt is meg kell csináltatni? Vagy nem te vagy a menyasszony?
2014. jún. 12. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
85%
Miért nem hívod házhoz a fodrászt és a sminkest? Nekem mindkettő odajött és egyszerre megcsinálták a koszorúslányok és az én hajamat/sminkemet is. Próbasmink is volt, ahhoz is házhoz jött. Sokkal gyorsabb és biztosabb az eredmény, főleg ha volt előtte próba.
2014. jún. 12. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
81%

Te vagy a menyasszony?

Mert vendégként még megértem, hog ymagdnak csinálod, de menyasszonyként... Még ha gyakorolsz is próbasminket, próbahjat, ne, félsz attól, hogy pont aznap nem úgy sikerül? Én is tudok szépen sminkelni, de aznap biztos elrontottam volna.

2014. jún. 12. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
72%
6-os vagyok: Nem értem miért kell lepontozni egy kérdést. Miért nem lehet megkérdezni, hogy miért nem megy fodrászhoz a kérdező? Hogy-hogy idő hiányában? Akkor válaszoljátok meg ti! Ő a menyasszony? Ki sem derül a kérdésből!
2014. jún. 12. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Nos, külföldön elek es egy hétfői napon lesz az eskuvom, kora reggel. Itt hétfőn vagy nem dolgoznak, vagy csak délutántól. Szombat delutannal későbbi időpontban senki nem vállal munkát. Amikor az esküvőmet terveztem, a lényeg az volt, hogy erre a napra essen, őszintén szólva eszembe se jutott smink, meg haj :)

Egyebkent pedig nem egy habos feherruhas esküvő lesz 200 vendéggel, hanem egy kertiparty csak a családda, ami 20 fő l. Még a ruha se lesz fehér. A smink meg a haj se kell hogy extra legyen, csak nem bánnám, ha fent maradna egész nap.

2014. jún. 12. 10:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!