Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mennyivel előbb kel felkérni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyivel előbb kel felkérni a koszorúslányokat? És mi a menete?

Figyelt kérdés
Ha már tudom nagyjából kiket szeretnék, akkor hogyan kell őket megkérni és mikor? Mit teszel ha valamelyik nem szeretne beöltözni? (bár nálam inkább koktélruha mint abroncsos nagy ruha lenne)

2014. márc. 11. 12:13
 1/5 anonim ***** válasza:
93%

Szolsz nekik akkor, amikor meghivnad oket egyebkent is az eskuvore. Ha valamelyik nem akar beoltozni, azt kihagyom.

Nem kell tulbonyolitani.

2014. márc. 11. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
93%

amikor meghívod az esküvőre.


ha nem szeretne, akkor elfogadom (nálam így volt, a barátnőm 27 évesen úgy gondolta, hogy már nem szeretne...)

2014. márc. 11. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
83%
Jellemzően nálunk a menyasszony a férjezetlen lekközelebbi barátnőit szokta felkérni menyasszonynak, velük pedig nem protokolárisan szokott érintkezni.
2014. márc. 11. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
83%
jav.: legközelebbi
2014. márc. 11. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Amikor eljegyeztük egymást és már tudtuk, hogy mikor lesz az esküvőnk, megkérdeztem a barátnőimet, hogy ki szeretne koszorúslány lenni. Mind a 4-en igent mondtak. Továbbá van három kisiskolás unokahúgom is, őket akkor kérdezem meg, amikor a meghívót vittük. Kettő nagyon örült neki, egy pedig nem repdesett, neki mondtam, hogy nem kötelező, nem sértődök meg, ha neki ez nem tetszene. Később az anyukája felhívott, hogy a kislány nem szeretne koszorúslány lenni. Tudomásul vettem, ő egy visszahúzódó kislány.
2014. márc. 12. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!