Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Hogy válasszam ki a koszorúslá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy válasszam ki a koszorúslányokat? (lent)

Figyelt kérdés

Szóval az a helyzet hogy külföldi vagyok... az egész családom A országban lakik, de a gyerekkoromat itt töltöttem Magyarországon. Aztán elmentem B országba egyetemre és az esküvő meg ugye A országban lesz mivel az egész rokonság ott van. De mivel csak 4 évente töltöttem ott egy nyarat, nincs ott barátom nagyon akit megkérhetnék... viszont itt Magyarországon meg B országban van. Csak azzal meg a nyelv a baj, hogy muszáj lesz A ország nyelvéül beszélni mert a vendégek 90%-a (rokonok) ugye onnan valóak.


Szerintetek mit tudnék csinálni?


2012. júl. 22. 15:08
 1/5 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem a te esküvődön az a lényeg, hogy te kit szeretnék koszorús lánynak.

A koszorúslány nem azért van ott, hogy a vendégeket szórakoztassa, majd ők beszélgetnek egymással.

Azonkívül angolul valamelyest mindenki tud.

2012. júl. 22. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
66%

Muszáj koszorúslány? Én olyan esküvőkön voltam eddig, ahol két tanúval ment az anyakönyvvezető elé az ifjú pár.

Nem beszélik egymás nyelvét a rokonok?

Az semmi! Az én osztálytársam egy dán fiúhoz ment feleségül. Hosszadalmasan leveleztek, kétszer látták egymást és a dán szülők megszervezték az esküvőt Magyarországon.Ott sem beszélt a két rokonság egymással. Arra emlékszem, hogy a patinás szálloda éttermében kértek a dán örömszülők rizst. Szóltam a pincéreknek, hoztak is egy tálka főtt rizst a vacsorához. Aztán nagy nevetés, hogy nem,nem -nem főtt rizst.Meg akarják szórni az ifjú párt a gyerekáldás reményében. Aztán nem lett gyerek, el is váltak, az osztálytársamat meg halva találták Dániában, csak a kutyája volt mellette. Szóval az a legkevesebb, hogy nem érti a násznép egymást a lakodalomban.

2012. júl. 22. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
38%
Mennyi idő alatt érsz A-ból B-be motorkerékpárral, ha 100km/h sebességgel hajtasz és 5 alkalommal állsz meg pihenni 15 percre?
2012. júl. 22. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
aha... köszönöm
2012. júl. 22. 15:53
 5/5 anonim ***** válasza:

Minek egy valag kosszorúslány? Kérd meg vagy egy itteni unokatestvéred vagy egy kinti legobbarátnőt aki el tud veletek jönni, aztán nem kell túlbonyolitani.

Gondolom nem 400 fős falusi-sátras lagzi lesz ha itt senkit nem ismersz, hogy 10 koszoruslány kelljen, nehogy megszóljon a falu ...

2012. júl. 22. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!