Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Melyik ruhát válasszam?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik ruhát válasszam?

Figyelt kérdés

Három ruha közül nem tudok választani, legszívesebben mindet felvenném az esküvőre! Anyukámat és a nővéremet vittem el a ruha választásra ők is ezt a hármat mondták, de ők sem tudnak választani, azt mondják mind a három jól áll rajtam!

Most a ti segítségeteket kérném hogy melyiket válasszam!

1. [link]

2. [link]

3. [link]


2011. aug. 21. 23:04
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
73%
Az első vagy a harmadik.
2011. aug. 21. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
59%
Mindhárom elég k*rvás, de ha mindenképpen választani kell, akkor a harmadik.
2011. aug. 21. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
47%

Nekem meg a második tetszik a legjobban, hiába az a legáltalánosabb, de mégsem annyira, és nagyon szép. :)

Attól függ, milyen lesz az esküvő maga. Ha amúgy is kicsit "extrásabb" lesz (akár hely, akár programok, vagy bármi alapján), akkor az elsőt mondanám, de az egy hagyományos, úgymond egyszerű lagziba nem biztos, hogy beleillene.

A harmadik nekem annyira nem tetszik.

2011. aug. 21. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
89%

A harmadik ruhát válaszd. Gyönyörű szép menyasszonyi ruha, nyilván te is az leszel benne :)

Az elsőből kinn az egész hátad..szerintem az nem annyira esküvőre a való..a második pedig inkább hálószobába..nekem nem tetszik h szinte teljesen átlátszó.

Persze ez a te döntésed de ha engem kérdezel akkor mindenképp a harmadik :)

2011. aug. 21. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
78%
Az első formátlan, a második olyan, mintha fehérnemű lenne, a harmadik szép, én azt választanám.
2011. aug. 21. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
67%
harmadik! gyönyörű... (nem látom mi benne a k.rvás)
2011. aug. 21. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
61%

Basszus, más sorrendben nyitottam meg...

Szóval nekem a harmadik tetszik a legjobban.

Ha extrásabbat szeretnél, akkor a második.

Az első nekem annyira nem.

Bocsi..

2011. aug. 21. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
58%

Első és a harmadik gyönyörű.Elhiszem,hogy nehéz a választás,mert mind2 elképesztően szép. *.*


Talán egy kicsivel a harmadik jobban tetszik,de nehéz a döntés. :)

2011. aug. 21. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
73%
Harmadik. Második nagyon sokat mutató, pl. templomba gyakorlatilag ízléstelen, meg nekem mondjuk nagyszüleim a hitükből is kitértek volna :) Első még elmegy mert nagyon csini, de az csak tökéletes testen mutat és természetesen az sem templomban....
2011. aug. 21. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
64%
Ha muszáj választani, akkor a harmadik.
2011. aug. 21. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!