Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Melyik ruhát válasszam az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik ruhát válasszam az esküvőmre?

Figyelt kérdés

Hagyományőrző menyegzőt szervezünk, a vőlegényem atillában, én ezen kettő közül valamelyikben lennék, de még nem döntöttem, igaz még több mint fél év van az időpontig.

Szerintetek melyik volna megfelelőbb az alkalomhoz?

A fehér ruhában férjhez menést nem tartom megfelelőnek, lévén az a teljes tisztaság jelképe.

Ráadásul ha addig betoppan a várva várt baba, ezt akkor sem nagyon kell átalakítani.

A hajam szőkés, a szemem zöldesbarna, a bőröm eléggé fehér.

A képek:

[link]

[link]


Esetleg tud valaki hasonló ruhát készítőket Budapest környékén?


2010. ápr. 8. 15:16
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem ruha közül a 2., amúgy én nem tudok ruhakészítőt :(
2010. ápr. 8. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
Ezek nekem inkább menyecskeruháknak tünnek
2010. ápr. 8. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
100%
Nekem mindkettő tetszik, de inkább a zöld. A bordó nagyon emlékeztet arra, amilyen menyecskeruhája volt a húgomnak.
2010. ápr. 8. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
2.:D
2010. ápr. 8. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
100%
szerintem a zöld. A bordó inkább menyecskeruha
2010. ápr. 8. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
100%
A zöld szín kiemelné a haj- és a szemszínedet, és árnyalttá tenné a fehér bőrödet, míg a bordó csak kihangsúlyozná a fehérségedet. Szerintem az elsőt, vagyis a zöldet válaszd. :) Gratulálok egyébként!
2010. ápr. 8. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:

Szerintem is ezek menyecske ruhák:)


De mindenki abban megy férjhez, ami neki tetszik:) és, hogy a kérdésre válaszoljak, nekem a 2. tetszik, én a 2-ra szavazok:) Sajnos nem tudok ruha készítőket:(

Sok boldogságot kívánok!:)

További szép napot!

Szia:)

2010. ápr. 8. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:

Köszönöm! Én is azon gondolkodtam, hogy a pirosat szabad-e ha hasonló egy menyecskeruhához... :)

Még keresgélek hasonlóakat, de valószínűleg a zöldnél maradok. :)

Azért ha tud valaki hasonló szabót, az kérem, írja meg!

2010. ápr. 8. 15:29
 9/27 anonim ***** válasza:
Nekem is a zöld tetszik, jobban menne a hajadhoz és a szemedhez. Plusz, a bordó elég egyszerű egy esküvőhöz (bár szerintem a zöld is inkább menyecskeruha).
2010. ápr. 8. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:
Ezek elvileg mű-népviseletek, palotás táncosruhák :)
2010. ápr. 8. 15:33
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!