Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Melyiket alkalmi ruhát válassz...

Melyiket alkalmi ruhát válasszam? Brigitta-fashion.hu

Figyelt kérdés

találtam egy alkalmi ruhát,www.divatbolt.hu/alkalmi_ruha/alkalmi_ruha_kulonbozo_szinekben_c004 itt 10.500ft

itt /brigitta-fashion.hu/product.php?id_product=286 6.440 ft .Sőt szinte mindegyik ruha jóval olcsóbb nálunk,mint bármelyiknél.Tuti a Brigitta-fashion-tól rendelek.


2011. aug. 9. 21:10
 1/6 anonim ***** válasza:
Miért hangzik ez úgy nekem, mint egy reklám?
2011. aug. 9. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

REKLÁMMM!

"Sőt szinte mindegyik ruha jóval olcsóbb nálunk,mint bármelyiknél" <--Ez kicsit ciki nem?:D

2011. aug. 9. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Első vagyok, lol, ez nekem fel sem tűnt. Elég gáz.
2011. aug. 10. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hát Ha ezt reklámnak gondoljátok,akkor szerintem jó reklám a cégnek és nem ciki szerintem.Én csak leírtam a valóst hogy sokkal olcsóbban lehet náluk vásárolni.Szerintem senki sem a pénze ellensége,és miért is nem rakhatnám közre ha találtam egy jó oldalt,ami még olcsó is.Gondolkodjatok már el egy kicsit!!!!
2011. aug. 11. 14:56
 5/6 Ilona1234 válasza:
Mint kívül álló ,csak annyit szeretnék hozzá szólni,egy reklám cégnél dolgozok,nevet nem írok,mint hirdetés szerkesztő.Az olvasottak alapján annyit szeretnék hozzá szólni,van egy x ember aki talált egy webáruházat ahol olcsóbban meglehet vásárolni azt a bizonyos ruhadarabot amit máshol is meglátott.Ezt közzé tette hogy segítsen másoknak is.Hiszen ez egy ilyen oldal.Rengetek ruházati webáruházzal találkozhatunk az interneten ahol ugyanolyan ruhákat árulnak.Ezzel az erővel megtehette volna azt is hogy felsorol egy jó párat. EZ NEM REKLÁM !!! Ha egy cég reklámozni akar,azt nem itt fogja megtenni.Már számos ingyenes hirdetés feladási oldal van.A tény csak annyi hogy ez nagyon szemet szúrt valakinek,akinek nem tetszik az hogy egy másik webáruház olcsóbban árulja ugyanazt a terméket.
2011. aug. 11. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ez nem reklámozós oldal hanem egy olyan oldal, ahol az emberek kérdéseket tesznek fel, amire az ehhez értők válaszolnak. Nem itt kellene reklámozni sztem.
2011. aug. 12. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!