Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Férjhez megyek! Melyik ruhát...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férjhez megyek! Melyik ruhát válasszam?

Figyelt kérdés

Ez a kettő jöhet szóba,már próbáltam is,és mindkettő jól áll,de nem tudok dönteni.


[link]


A menyecskeruhából eddig csak egyet találtam ami tetszik:

[link]

[link]


2010. aug. 9. 14:55
1 2 3 4
 1/37 A kérdező kommentje:
Bocsi rosszul linkeltem,de azt hiszem rájöttök,hogy melyik a menyecskeruha jelölt! :)
2010. aug. 9. 14:56
 2/37 anonim ***** válasza:
81%

[link]

- szerintem ez gyönyörűű


A menyecskeruha sem rossz, bár szerintem az lehetne egy kicsit kényelmesebb.

2010. aug. 9. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim válasza:
71%
Ha mindkettő jól áll, akkor szerintem a pánt nélkülit, de ez csak az én véleményem. Én legalábbis azért választanám, mert vissza fogodtabb és egy esküvő elegáns, szóval én a visszafogodtabbat választanám. Remélem tudtam segíteni.
2010. aug. 9. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
88%

A pántnélküli menyasszonyira szavazok. másik kicsit túl cicikidobós az én izlésemnek.A másik elegánsabb.

Viszont a menyecskeruha kicsit "vidéki terménykereskedő középkorú felesége" stílusú.Választhatnál valami pajkosabb, csinibb ruhát.

2010. aug. 9. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
56%

Úúúú az első menyasszonyi ruha nagyon szép! Én biztos azt választanám!

Sok Boldogságot Kívánok!

2010. aug. 9. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
74%
Az első ruha gyönyörű!! :) Sajnos nekem nincs meg az alakom hozzá... :( Egy szintén menya.
2010. aug. 9. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
75%
A pánt nélküli tetszik nekem is.A másik olyan,mintha a pántnál elfogyott volna a csipke.A menyecskeruha pedig nem tetszik,bár a színe jó,csak a fazon nem.
2010. aug. 9. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
82%

[link]


nekem ez a ruha tetszik jobban:)

a menyecskeruha pedig nem igazán jön be, de ízlések és pofonok:)

2010. aug. 9. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
44%

Az első ruha szerintem borzalmas. A második nem rossz, de ebből a fazonból vannak sokkal szebbek is.(Nekem májusban volt az esküvőm, azért tudom.)

A menyecskeruha tetszik.

2010. aug. 9. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
82%
nekem a pántnélküli sokkal jobban tetszik. a másiknak a pántja nagyon nem jön be (csicsásnak találom).
2010. aug. 9. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!