Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Férjhez megyek! Melyik ruhát...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férjhez megyek! Melyik ruhát válasszam?

Figyelt kérdés

Ez a kettő jöhet szóba,már próbáltam is,és mindkettő jól áll,de nem tudok dönteni.


[link]


A menyecskeruhából eddig csak egyet találtam ami tetszik:

[link]

[link]


2010. aug. 9. 14:55
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
100%
gyönyörű szerintem az első ruha, nagyon tetszik:)
2010. aug. 9. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 anonim ***** válasza:
82%

Először is, gratulálok, sok boldogságot nektek!


Személy szerint a pánt nélküli jobban tetszik, ahogy írták az elegánsabb, illetve csak óvatosan a nagyon kivágott ruhákkal, gondolom nem szeretnéd, ha az egész rokonság a dekoltázsodat bámulná. Illetve a konzervatívabb embereknek valószínűleg nem is tetszene, szerintem is a másodikat válaszd, az első felejtős.


A menyecske ruha szépnek szép, de nekem az a csipke nem tetszik az alján.

Magánvélemény, bármiben is leszel, biztosan az lesz a legjobb!


Mégegyszer sok boldogságot!

2010. aug. 9. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim ***** válasza:
100%
Igazából mindegyik szép, de ezek a ruhák (főleg az első menyasszonyi) pont olyanok, hogy tényleg hibátlan alak kell hozzá. Nem tudom, hogy neked milyen van, nyilván jó, ha ilyeneket néztél ki. Bár én már sok menyasszonyon láttam ezt a nagyon karcsúsított fazont, és többön állt rosszul, mint jól. Még nádszál lányokon is, akiken tényleg nem gondolnánk, hogy rossz lehet. Szóval próba nélkül sehova. És vigyél magaddal mindenképpen egy barátnőt, rokont, aki megmondja, ha nem áll jól, mert a szalonosok legtöbbje nem fogja, hiszen nekik minden eladó.
2010. aug. 9. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem a pánt nélküli gyönyörű! Egyértelműen azt választanám! ^^
2010. aug. 9. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:
82%
2.-ra adom a voksom.
2010. aug. 9. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim ***** válasza:
80%
én az elsőt választanám, eszméletlen különleges, emlékszetes ruha
2010. aug. 9. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim ***** válasza:
82%

A pánt nélküli sokkal elegánsabb.

Arra szavazok.

2010. aug. 9. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:
82%
Pánt nélküli, de tényleg tökéletes alak kell hozzá.
2010. aug. 9. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:
82%
Mindkettő nagyon szép de a pántnélküli jobban tetszik. A mennyecske ruha nem tetszik :S Lehetne fiatalosabb!
2010. aug. 9. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 A kérdező kommentje:
Igazából engem nem zavarna,ha mindenki a dekoltázsomat bámulná,ezért is tetszik az a ruha. A pánt nélküli is tetszik,és pontosan azért néztem ki,mert biztos azt várnák el az emberek,hogy egy menyasszony konzervatívabb ruhát vegyen fel. De miért is kellene nekem ezekre a vendégekre gondolnom,ha nekem a másik tetszik jobban,elvégre egyszer vagyok menyasszony(remélem),nem? Aki ismer,tudja,hogy a szexibb cuccokat részesítem előnyben,és az első ruha az szexi. Igen,az vagyok én,azt hiszem az lesz!!! :D
2010. aug. 9. 15:24
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!