Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Férjhez megyek! Melyik ruhát...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férjhez megyek! Melyik ruhát válasszam?

Figyelt kérdés

Ez a kettő jöhet szóba,már próbáltam is,és mindkettő jól áll,de nem tudok dönteni.


[link]


A menyecskeruhából eddig csak egyet találtam ami tetszik:

[link]

[link]


2010. aug. 9. 14:55
1 2 3 4
 21/37 A kérdező kommentje:

És egy ilyen menyecskeruha milyen lenne?

[link]


Vagy egyáltalán muszály,hogy piros legyen?

Nem lehet mondjuk ilyen: [link]

2010. aug. 9. 15:31
 22/37 anonim ***** válasza:
75%
Nem kell,hogy piros/bordó legyen a menyecske ruha.Ma már mindent fel lehet venni és az sem kötelező,hogy rövid legyen,vannak abroncsosok is.Tényleg azt veszel fel,amit akarsz,de én ezt a lilát biztos,hogy akkor sem venném fel,ha fizetnének érte.
2010. aug. 9. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim ***** válasza:
56%
Ejha!!! Ezek már sokkal jobbak! Nekem a piros tetszik jobban! Mindegy melyiket választod a lényeg hogy érezd benne jól magad hisz ez a TE NAGY NAPOD!!!! :)) Túl sexy illetve közönséges azért ne legyél(egyik ruha se az mindegyik szép) nehogy valamelyik idősebb rokon infarktus kapjon a dekoltázsodtól :D
2010. aug. 9. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim ***** válasza:
82%

tudom,hogy az a dizájn,de nekem az első olyan,mintha félúton elfogyott volna a virág ezért nem jutott a másik pántra :)


szóval a 2. ra szavazok (pánt nélkülire) az gyönyörűűűűű nagyon!!

2010. aug. 9. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:
69%
Uh, ez tényleg százszor jobb menyecskeruha.én szóltam le a másikat, hogy vénasszonyos.:)
2010. aug. 9. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:
64%
Az első sokkal jobban tetszik.
2010. aug. 9. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:
18%

Én azt mondom, ez a Te napod, és nem a rokonságnak, nagymamáknak, nagynéniknek tetszően kell felöltöznöd, hanem úgy, ahogy Te szeretnél! Ha neked a szexi tetszik, azt vedd fel (egyébként én is arra szavazok! Nekem az sokkal jobban tetszik, mint a pánt nélküli!! :))

Nekem menyecskeruhából is a legelső jelölt tetszik. A lila nekem egyáltalán nem jön be, a piros pedig olyan nem is tudom...

2010. aug. 9. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:
74%

a pánt nélküli gyönyörű *-* a másik is szép, de nekem jobban tetszik a pánt nélküli.

akármelyiket is választod, csodálatosan fogsz kinézni :)

és sok boldogságot!

2010. aug. 9. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:
56%
A pántos menyaruha és a 2. menyecske (piros). Nekem a lila menye nem tetszik, nem a színe miatt, a fazonja nekem már túlzás: inkább buliba való...
2010. aug. 9. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim válasza:
74%
a második m.a. ruha sokkal szebb:)
2010. aug. 9. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!