Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Hivatalosan lehet-e valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hivatalosan lehet-e valaki kétszer esküvői tanú ugyan annál az embernél?

Figyelt kérdés
Jelen esetben, a párom volt már nős és akkor is a testvére volt a tanúja és most a mi esküvőnknél is ő lenne.
2014. jan. 23. 15:05
1 2 3 4 5 6 7
 51/62 anonim ***** válasza:
0%

Tehát szerinted az én fejemmel van a baj??

Én csak kiállok az érveim, meg a meggyőződéseim mellett!

Meséld el nekem légyszíves, hogy az első hozzászólásomból hogy sikerült levágnod, hogy elmeháborodott vagyok?

Ha végigköveted ezt a topikot, akkor rá kell jöjj, hogy mindvégig kiálltam az Úr Isten mellett(egyszer sem térítettem, és emiatt elvárom hogy ne ítéljetek el), és megszóltam azokat az embereket, akik nem feleltek meg az én erkölcsi normáimnak.

Tudod számomra fájó pont az, hogy akármelyik hozzászólásomban kiejtem azt hogy Isten, ott mindenhol levagyok szavazva! Pedig ha azt mondanám hogy Allah, rám sem bagóznátok, pedig ugyan azt jelenti!

2014. jan. 24. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/62 anonim ***** válasza:
#51 " és megszóltam azokat az embereket, akik nem feleltek meg az én erkölcsi normáimnak." - OK, mi meg Téged, mert nem felelsz meg az erkölcsi normáinknak - és akkor ezen a ponton kvittek is vagyunk:)
2014. jan. 24. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/62 anonim ***** válasza:
Úgy látszik hívő barátunk vesztett, 1-0 a sátánnak ;)
2014. jan. 24. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/62 anonim ***** válasza:
Az én erkölcsi normámnak meg a vallás, és isten "istenítése" nem felel meg. És emellett én is kiállok, akár tetszik, akár nem. Az elmeháborodottságodra az utalt, hogy istent emlegeted, holott senki nem kérte, és csak azért is, egyre erőszakosabb módon. Azaz vallási fanatikus vagy, akik pedig elmeháborodottak.
2014. jan. 24. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/62 anonim ***** válasza:
0%

54-es érdekes az eszmefuttatásod, na de akkor erre válaszolj légyszíves.


Ha nekem van egy hitem, ami mellett tűzzel vassal kiállok, neked pedig van egy hitetlenséged, ami mellett úgyszintén kiállsz, akkor mi a különbség közöttünk?


Segítek. Semmi, hiszen a tied is csak egy hit.

2014. jan. 25. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/62 anonim ***** válasza:
0%

Én toleráns vagyok a hitetlenekkel szemben, mivel próbálok óvatosan kedvesen közeledni, és beszélni Róla.


Viszont ahogy a számra veszem a nevét, mindjárt fejbecsapnak egy "kőbunkóval".


Szerinted ez normális? Ha én tudok úgy hárítani, hogy senki nebántódjon meg, akkor másnak ez miért nem megy?


Engem is ellehet küldeni a sunyiba, persze annak is megvan a módja!!

2014. jan. 25. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/62 anonim ***** válasza:
Nem vagy toleráns, mert beszélsz "Róla". Egy olyan fiktív dologról, amiben sajnos sok ember hisz, és várja tőle a megoldást, a realista (és ateista) emberek pedig tudják, hogy nem létezik. Ha toleráns lennél, nem beszélnél a hitedről és az istenedről, hanem szépen otthon leülnél és gondolkodnál ezeken, elmennél templomba olyan emberek közé, akikkel egy hullámhosszon vagy, máshol pedig csendben maradnál, és nem beszélnél erről olyan emberek közt, akiket ez nem érdekel. Úgy, mint ahogy én sem megyek be egy szép vasárnap délelőtt a templomba, és nem ülök oda az emberek mellé, hogy elmondjam nekik, hogy isten nem létezik, és menjenek inkább haza ebédet főzni. Mert én toleráns vagyok, és elfogadom (bár nem értem, miért), hogy vannak hívő emberek, egészen addig, amíg nem próbálnak engem is hívővé varázsolni ilyen-olyan direkt vagy indirekt, alattomos módon. Ehhez a poszthoz is csak azért szóltam hozzá, mert az arcunkba toltad (baromi toleránsan...) a fanatikus nézeteid, és nem tudtam elmenni mellette szó nélkül (emlékezz a repülőn nincs ateista megnyilvánulásodra). Egyébként vannak témák, amiket elkerülök közösségekben, mert nem érdemes feszegetni. Ilyen a vallás, a pénz és a politikai nézetek. Mindenki máshogy vélekedik, mindenki máshogy érez. És én ezt tiszteletben tartom, de nem is akarok tudni a másik nézeteiről, ezért elvárom azt, hogy legyen velem szemben ugyan ilyen toleráns, és ne tolja a képembe.
2014. jan. 25. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/62 anonim ***** válasza:

Ez a mondatom kissé félreérthető lett, elnézést: "Mert én toleráns vagyok, és elfogadom (bár nem értem, miért), hogy vannak hívő emberek"


Szóval elfogadom, hogy vannak hívő emberek, bár nem értem, miért és miben hiszenk. De hogy őszinte legyek nem is érdekel különösebben, szóval még mielőtt elkezdenéd megmagyarázni, inkább fogd is vissza magad.

2014. jan. 25. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/62 anonim ***** válasza:
0%

Nos hat Te tényleg reélistának gondolod magad, akkor légyszíves magyarázd el nekem, hogy miért nem létezik a világon egyetlen egy ateista állam sem??


Hidd el nekem nekem, hogy voltak rá próbálkozások, de nem müködtek.


Az embernek vannak korlátai, amikor a problémáit már nemrtudja önmaga feldolgozni.

2014. jan. 26. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/62 anonim ***** válasza:

" légyszíves magyarázd el nekem, hogy miért nem létezik a világon egyetlen egy ateista állam sem"


A legtöbb állam NEM vallásra alapul, csak MEGENGEDIK a vallás(ok) gyakorlását. OLYAN, ahol KÖTELEZÖ bármilyen államvallás gyakorlása, csak igen kevés FANATIKUS rendszerben létezik.


Olyan állam természetesen nincs, ahol megtiltanak mindenféle vallásgyakorlást, mert ezzel az emberek magánügyeibe szólnának bele (emberi és lelkiismereti szabadság), de ettöl még (jóformán) egyetlen állam sem "vallásos"


Ebböl következöen nem lehet ateista állam, mert az állam az állampolgárok összességét jelenti, és minden embernek joga van bármiben is hinni.


Ez a kérdésed értelmetlen.

2014. jan. 26. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!