Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Hivatalosan lehet-e valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hivatalosan lehet-e valaki kétszer esküvői tanú ugyan annál az embernél?

Figyelt kérdés
Jelen esetben, a párom volt már nős és akkor is a testvére volt a tanúja és most a mi esküvőnknél is ő lenne.
2014. jan. 23. 15:05
1 2 3 4 5 6 7
 31/62 anonim ***** válasza:
100%

Kedves #31, ez továbbra sem a vallási fórum, légyszi NE téríts.

Másfelől meg próbáld elképzelni, hogy valszeg mi nem kérnénk egy olyan istenség kegyelméből, aki hamarébb megbocsájt egy pedofil papjának, mint egy nem bűnöző ateistának.

2014. jan. 23. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/62 anonim ***** válasza:
100%

31-es: EZT a hülyeséget honnan szeded?!?!?


"Zuhanó repülögépen nincsen ateista ember!"


Mert ez legfejebb valami hozzád hasonló korlátolt valaki eszében születhetett meg. SOK ateista van és akár a zuhanó repülön sem lesznek vallálsosak.

2014. jan. 23. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/62 anonim ***** válasza:
0%

33-as ezt úgyhívják, hogy FRÁZIS, de igaz!

Nézz utánna a jelentésének.

Azt pedig, hogy beszűkült lenne a látóköröm, és ingerhiányos az életterem, már ne is haragudj, de cáfolom!

Nem ismerlek téged, de valószínűnek tartom, hogy többet láttam a világból mint Te, és a végzettségem is egy csöppet magasabb a tiedénél.

Talán lehet pont emiatt gondolkozok így?

2014. jan. 23. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/62 anonim ***** válasza:
42%
Biztos vagyok abban, hogy ateistaként egy zuhanó repülőn sem válnék hívővé. Könyörögnék az életemért, de nem istenhez, mert nem létező emberekkel nem kommunikálok, nem hiszek bennük, nem tartom őket semmire. Isten nevét maximum káromkodás közben veszem a számra, ennél többet számomra nem jelent. Ezek után nem hiszem, hogy énistenemjóistenemet mormolnék halálközeli állapotomban.
2014. jan. 23. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/62 anonim ***** válasza:
69%

"Nem ismerlek téged, de valószínűnek tartom, hogy többet láttam a világból mint Te, és a végzettségem is egy csöppet magasabb a tiedénél."


MIVEL NEM ismersz, ezért nem tudom, MIRE alapozod, hogy többet láttál a világból meg magasabb végzettséged, mint az enyém. DE szerintem tévedsz.


"Talán lehet pont emiatt gondolkozok így?"


EZ meg csak nagyképüségre utal, nem pedig többletre.


Mellesleg, amit TE írtál az frázis, márcsak azért is, mert semmiféle magyarázatot nem tudsz adni, ami alátámasztaná a kijelentésedet.

2014. jan. 23. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/62 anonim ***** válasza:
0%

Pont a saját megjegyzésemre írtam, hogy frázis.

A nagyképűséggel pedig nem mondtál újat, de én inkább magabiztosságnak érzem.

Persze lehet hogy neked van igazad!

Tudod erőteljes férfikorom derekán aszthiszem, hogy megengedhetem magamnak. :)

2014. jan. 23. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/62 anonim ***** válasza:
100%
Ezt a vallás-barmot tiltsa már ki innen valaki, ez egy elmeháborodott, beképzeld idióta!
2014. jan. 23. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/62 anonim ***** válasza:
0%

Az pedig szép lessz, ha az Istenkáromló kommentelőt nemszavazzátok le 0% ra, engem pedig igen.

(Én nem szavazok)

2014. jan. 23. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/62 anonim ***** válasza:
0%
Vallás-barom. Ez tetszik majd szólj, ha szeretnéd hogy én is sértegesselek.
2014. jan. 23. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/62 anonim ***** válasza:
Hittan órán úgy tűnik, nem tanítanak nyelvtant, a többiről meg hiányozhattál... ("Lessz.")
2014. jan. 23. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!