Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Hivatalosan lehet-e valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hivatalosan lehet-e valaki kétszer esküvői tanú ugyan annál az embernél?

Figyelt kérdés
Jelen esetben, a párom volt már nős és akkor is a testvére volt a tanúja és most a mi esküvőnknél is ő lenne.
2014. jan. 23. 15:05
1 2 3 4 5 6 7
 41/62 anonim ***** válasza:
0%

Mi aprobléma a "lessz"-el? Ha így mondom ki, akkor le is írhatom így. Lásd az Atilla sem Attila!

Te most tényleg ezért kötsz belém?

Hidd el én legalább nem az az ember vagyok, aki édesanyádat, vagy a családodat elfogja gázolni a zebrán.

2014. jan. 23. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/62 anonim ***** válasza:
0%
Az ateista kolégának pedig üzenem, ha annó Szent István nemtéríti a magyarokat a kereszténységre, akkor nyugat-európa megesz minket reggelire! 94 éve még mivoltunk ennek a kontinensnek a legnagyobbjai! Természetesen a hitetlen ember midjárt rávágja, hogy milyen jó is lenne ha nemlennénk azok akik vagyunk! Szánalmas.
2014. jan. 23. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/62 anonim ***** válasza:
62%
Azért, mert vannak szabályok. A lesz az lesz, az Attila meg Attila. Épp édesapám nevét sikerült elővenned, jól is néznék ki, ha viccből helytelenül írnám, "mer' há' úgy mondjuk apukám...". És az ateista kollegina üzeni, hogy nem az érdekli, hogy mi volt 94 éve, hanem az, hogy mi van most. És én most ateista vagyunk, mi pedig nem vagyunk a legnagyobbak. A többi meg hidegen hagy, nem vagyok egy politikus típus, ezekbe a dolgokba sosem szóltam bele. A zebrán gázolást pedig nem értem, hogy jön ide egyáltalán. A nyakamat tenném rá, hogy hívő ember is aludt már el a volán mögött. Például... Azt már inkább elhinném, hogy nem fog minket egy ilyen fejbelőni, bár ezt sem 100%-osan, hisz nem a valláson múlik, hogy valaki ép, vagy elmebeteg. Sőt, sokszor a vallási fanatikusok a legbetegebb emberek. Az egyházak meg mindig is a legnagyobb rablók voltak, gondolom, ha ennyire otthon vagy a történelemben és a politikában is, akkor ezt most nem kell magyarázni. Bár ha valaki fanatikus, magának is hazudik.
2014. jan. 24. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/62 anonim ***** válasza:
*vagyok
2014. jan. 24. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/62 anonim ***** válasza:

off

de nem kötekedés, de Atilla is anyakönyveztethető (borzalom, de tényleg)


[link]

2014. jan. 24. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/62 anonim ***** válasza:

#45, na ya, meg egy ruhadarab - zsinóros mente - neve is.

A megfejtés annyi, hogy a nyelvészek egyik része a gót "Atta" (atya) a másik része meg a török "Etil" (A Don török neve) -ből az "Etele" néven keresztül eredezteti. Egyébként Gárdonyi is az Atilla alakot használta a hun király megnevezésére:)

2014. jan. 24. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/62 anonim ***** válasza:
Lehet, de édesapám se nem zsinóros mente, se nem hun király, és nem is Gárdonyi művének szereplője. És ezzel még nagyon sok Attila van így, bárhogy is próbálkoztok átkeresztelni őket, mert "ti megtehetitek".
2014. jan. 24. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/62 anonim ***** válasza:

"94 éve még mivoltunk ennek a kontinensnek a legnagyobbjai!"


EZT kifejtenéd kicsit bövebben?


Mert olyan SOHA nem volt, hogy a magyarok lettek volna Európában a legnagyobbak. Aki ilyet állít, annak nagy baj van a tudásával meg az értelmi szintjével is!!!!!

2014. jan. 24. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/62 anonim ***** válasza:
0%

48-as. Hm ez tetszik 48-as :)

Tudod létezett valaha egy olyan, hogy Osztrák-Magyar Monarchia.

Ha hiszed ha nem, egyetlen európai állam sem mert ezzel a monarchiával egymagában szembeszállni.

Amikor "kirobbantottuk" az első világháborút, magát az USAt kellett ellenfeleinknek segítségül hívni, hogy legyőzzenek minket, és szövetségeseinket.

És akkor még Atilla királyról nem is beszéltem :)

Na akkor kinek van baj a fejével??

2014. jan. 24. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/62 anonim ***** válasza:
Nálad vannak gondok fejben, ez az első kommented óta látszik, ezen kár is vitáznotok.
2014. jan. 24. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!