Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Megvettem ezt a ruhát. Melyik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megvettem ezt a ruhát. Melyik abroncs valo hozzá?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


[link]


2013. nov. 28. 10:09
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:

Az eleje tűrhető, a háta valami szégyen. Lepedőanyagból van?

Az senkinek nem tűnik fel, hogy még véletlenül sem a kérdésben linkelt ruha van az utóbbi képeken??

2013. dec. 9. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 anonim ***** válasza:
5000-ért vette, szerinted eredeti? Nem! De ennyit simán megért, még többet is. Az anyagát én nem látom lepedőanyagnak. A kérdezőnek tetszik és ez a lényeg. És nekem is tetszik.
2013. dec. 9. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 anonim ***** válasza:

Nem gondolta senki eredetinek, nem erről van szó. Arról, hogy megvett egy ruhát, és egy teljesen másikat kapott helyette, de még örül is neki. Nem igazán értem, ennek mi értelme?


5000-ért persze jó, ez tény, de pl. 20-at már nem érne meg.

2013. dec. 9. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 anonim ***** válasza:

Mondj pár különbséget, hátha nekünk is kiszúrja a szemünket, mert én így azon kívül, hogy hiányzik alóla az abroncs, nem látok semmit.

Én nem tartom "lepedő szerűnek", szerintem nagyon szép ruha, pláne ennyi pénzért. Akkor is ha utánzat... Kit érdekel?

2013. dec. 9. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 anonim ***** válasza:

Huhh... Tényleg jó vétel volt...


Én nem mertem bevállni...írtam is..


Simn ert colna 50-et is,ha nem szúrós...stb anyagú.. hiába károg az egyik válaszadó...én nagyon igenyws coltam ruhámra.. 20-szorannyit költöttem rá (kölcsönözve)...ezt így mondom

2013. dec. 9. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 A kérdező kommentje:
Nem a ruháról kértem véleményt!!!!Arrol h melyik abroncs lenne jo hozzá.Pont leszarom h nem eredeti és kinai.Azt hiszem senki nem fog odajönni hozzám a vendégek közül h "hallod ez a ruha nem eredeti" :-)))5000ft-ot megért,nekem megteszi az esküvömre!!!!Köszönöm azoknak akik normálisan válaszoltak! :-)
2013. dec. 10. 10:21
 37/40 anonim ***** válasza:
A kerdesedre is valszolva, nem tudod megvenni mind2-ot? Mert az uszalyos szebben kiemelne a ruhat, a. Masik meg jo lenne a tancra.
2013. dec. 10. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 anonim ***** válasza:

én írtam már egyszer, hogy az uszály nélküli lenne jó. Most így elnézve utolsóval értek egyet, esetleg nem tudnád mind a kettőt megvenni?


amúgy nagyon szép a ruhád, nekem nagyon tetszik! :)

2013. dec. 10. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 anonim ***** válasza:

Tényleg... A mindkettő lehetőség fel sem merült bennem sem. :D Nem tudom mennyibe kerülnek, de ha a ruhából indulok ki és ezek is hasonló árúak, vagy olcsóbbak, akkor simán megérné mindkettőt megvenni. A szertartáson lehetne rajtad az uszályos, a lagziban meg a sima, hogy tudj táncolni és a pisiléshez se kelljen mindig vetkőznöd (bár azt lehet a simában is kell).

Ha nincs rá lehetőséged, hogy mindkettőt megvedd, akkor én még mindig az uszály nélkülire szavazok.

Egyébként meg szerintem is nagyon szép ruha ennyi pénzért, de azért majd "teljes díszben" is mutathatnál egy képet jobb megvilágításban. :) A felső része nagyon szépen kidolgozottnak tűnik, nem hinném, hogy élőben "olcsó" látszatot keltene mindenféle itteni károgás ellenére sem.

Esetleg még annyit megtennél, hogy megadnád a linket, vagy az eladó nevét? Tegnap én is nézelődtem egy kicsit ebay-en, de megint kicsit elbátortalanodtam. Annyi féle van és némelyik annyira lehetetlenül olcsó, hogy jó lenne olyan személytől rendelni, akinek van hazai "referenciája". :)

Másik praktikussági kérdés! Kellett megadnod méreteket és rádvarrták, vagy hogy választottál? A fűző miatt nyilván kicsit könnyebb, de hát sosem tudni na. Láttam olyat, ahol meg kell adni a méreteket és láttam olyat, ahol választani kell a megadott méretek közül. Gondolom utólag is lehet valamennyit igazítani, de nagyon mellélőni nem akarok. Örülnék ha megadnád az eladó nevét, hátha van többféle ruhája is. :)

2013. dec. 10. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 anonim ***** válasza:

36:


persze arra már válaszoltam a 9-es válaszomban


35

2013. dec. 10. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!